in

Köpeklerini Öldüren Adamı Ağır Yaraladılar

Edirne’nin İpsala ilçesinde Ö.D. ve kardeşi S.D., kendilerine ait köpekleri tüfekle vurarak öldürdüğünü iddia ettikleri İbrahim Kaplan’ı bıçak ve baltayla saldırarak, ağır yaraladı.

Olay, Saraç İlyas Mahallesi Enez Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, ilçeye bağlı Kumdere köyünde yaşayan İbrahim Kaplan, bir süre önce aynı köyde yaşayan Ö.D. ve kardeşi S.D.’ye ait köpekleri tüfekle ateş ederek, öldürdü. Kardeşlerin şikayeti üzerine Kaplan’a, Doğa Koruma ve Milli Parklar Edirne Şube Müdürlüğü’nce para cezası kesildi. Ö.D. ve kardeşi S.D., İpsala merkezdeki Enez Caddesi üzerinde köpeklerini öldürdüğünü öne sürdükleri İbrahim Kaplan’la karşılaşınca aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ö.D. ve S.D., Kaplan’ı bıçak ve baltayla saldırarak, ağır yaraladı. Bu sırada çevredekiler, iki kardeşin elinden bıçak ve baltayı alıp, durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Köpeklerini Ölüdüren Adamı Ağır Yaraladılaröç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İbrahim Kaplan, çağrılan ambulansla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedaviye alındı. Ö.D. ve S.D. ise polis tarafından gözaltına alınarak, emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Lütfen bu çocuklar ceza almasınlar onlar canından çok sevdikleri evlatlarını kaybetmiş gibi acılılar kimseyi sevdikleriyle sınamayın çünkü bu sadece Allah’a mahsus!

  2. Köpeğin suçu olmaz çünkü onlarda akıl yoktur. Köpeği besleyen aile vurulmalıdır. Bir köpek bana saldırsa asla o köpeğe dokunmam ama sahibini kesinlikle öldürürüm.

  3. Yaw şimdi bisiy dicem olmicak yok ailesini öldürürüm kendini teksasta saniyo herif oldu canim istersen önden tabakla sunalim sana zekasiz insanlar olunca daha bı acıma duygusu geliyor bana böyle tiplere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çin’de İlk Kez Albino Panda Görüntülendiöç

Çin’de İlk Kez Albino Panda Görüntülendi

20 Yılda Diktikleri Fidanlar ile Çorak Araziyi Ormana Çeviren Muhteşem Çiftöç

20 Yılda Diktikleri Fidanlar ile Çorak Araziyi Ormana Çeviren Muhteşem Çift