in ,

Köpekleri Beslemek için Gittiler Boynu Kablo ile Bağlanmış Köpek Cesedi ile Karşılaştılar

Maltepe Başıbüyük’te sürgün köpekleri beslemek için buluşan öğrenciler boynundaki iple boğulduğu düşünülen bir köpek cesedi ile karşılaştı.

Sürgün Köpekler ile Buluşma’ etkinliği için Başıbüyük’te bir araya gelen öğrenciler birçok noktayı gezdikten sonra son olarak Büyükbakkalköy yolunda bulunan ve kapalı yol olarak adlandırılan bölgeye geldiler. Bölgedeki köpekleri beslemek için araçtan inen öğrenciler büyük bir şok yaşadı. Boynuna kablo bağlanmış şekilde köpek cesedi ile karşılaşan öğrenciler köpeğin boynundaki kablo ile boğularak öldürüldüğünü düşünerek polis ekiplerine ve Maltepe Belediyesi ekiplerine haber verdi.

Köpekleri Beslemek için Gittiler Boynu Kablo ile Bağlanmış Köpek Cesedi ile Karşılaştılar2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İhbar sonrası bölgeye giden polis ekipleri olay yeri inceleme ekiplerine haber vererek ihbar yapan vatandaşların ifadesini aldı. Bölgeye gelen Maltepe Belediyesi Veteriner İşleri personeli, olay yerinde yapılan ilk incelemede köpeğin ölüm şekli hakkında bir çıkarım yapamadı. Olay yeri inceleme ekibinin incelemesinin ardından köpeğin cansız bedeni Maltepe Belediyesi ekipleri tarafından alındı.

Bölgede besleme yapan hayvanseverler, aynı bölgede 15 gün önce boynuna ip bağlanmış ve veteriner hekim muaynesinde tecavüz bulgusuna rastlanılan yaralı bir köpek bulduğu iddia etti.

‘Sürgün Köpekler ile Buluşma ‘etkinliği Ajanimo.com ve Markamama.com işbirliği, öğrenci kulüplerinin katılımı ile gerçekleşiyor.

Başıbüyük’ün Sürgün Köpekleri ile Buluştuk

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alevlerin Arasında Mahsur Kalan Kedi Son Anda Kurtarıldıöç

Alevlerin Arasında Mahsur Kalan Kedi Son Anda Kurtarıldı

kedilerde karın ağrısı

Kedilerde Karın Ağrısı