Köpekler Havlıyor Diye Tehdit Etti “Ben Bu Pislikleri Neden Öldürmeyeyim”

Manisa Akhisar’da İ.H isimli bir şahıs çekip sosyal medyada yayınladığı videoda sokakta havlayan köpeklerden şikayetçi olup, hayvan severlere seslendi “Bu pislikleri öldürmemem için bana bir tane sebep söyleyin, çokta zor değil öldürmek öne atarım zehirli et, defolup geberin giderler” diyerek tehditler savurdu.

Manisa Akhisar’da sokak köpeklerinin havlamasından şikayetçi olan bir şahıs, tehditler savurarak çektiği görüntüleri sosyal medyada paylaştı. İ.H isimli şahıs sokakta havlayan köpeklerin ailesiyle bisikleti ile yoldan geçerken kendilerine havladığı belirterek “Bu pislikleri öldürmemem için bana bir tane sebep söyleyin, çokta zor değil öldürmek, önlerine atarım zehirli et, defolup geberin giderler” açıklaması ile hayvanlara şiddetin ve tehditin boyutunu gözler önüne serdi.

Köpekleri öldürmekle tehdit etti

Çektiği videoda köpekleri ‘Pislik’ olarak tanımlayan İ.H., “Bişey yapmadım bisikletle geçerken bu köpek bana havlıyor, bunu öldürmemem için bana bir tane sebep söyleyin, burdan geçiyorum sadece hiçbir şeyde yapmıyorum, bu köpekler bana havlıyor. Az önce eşim ve kızım da vardı orada, Biri bana bu köpeği öldürmemem için bir tane sebep söylesin. Bu nasıl bir köylülüktür, bu nasıl bir aymazlıktır, ben niye bu köpeklerin tehditi altında kalmak zorundayım, biri bana söylesin ben bu pislikleri neden öldürmüyorum” açıklaması ile köpekleri açık açık öldürmekle tehdit etti.

Aynı görüntülerde bisikletli bir şahısın ise köpeklere taş attığı görüldü.

Belediye ekiplerine köpekleri toplattı.

Köpekleri öldürmekle tehdit eden şahıs, daha sonra belediye ekiplerini çağırarak köpeklerin toplatılmasını sağladı ve o görüntüleri de çekerek soyad medya hesabından paylaştı.

Aksihar Belediyesi’nden ekiplerin video topladığı köpekler için “Tamam bunun işi bitti” açıklaması ise akıllarda soru işareti bıraktı!

 

Erciş Belediyesi Yaralı Köpek İçin Seferber Oldu

Soğuk Havada Aynı Karede İki Kedi ve İki Farklı Yaşam