in

Köpek Paşa, Kendisini Ölmek Üzereyken Bulup Tedavi Ettiren Polisleri Ziyarete Gidiyor

Antalya’da polisler, sağ arka bacağı kırılmış ve ölmek üzereyken buldukları köpeği, aralarında para toplayıp tedavi ettirdi. Polisler, 6 ayda sağlığına kavuşan köpeği sahiplendirdi.

6 ay önce Kepez ilçesi Altınova Bulvarı’nda yol uygulamasına giden İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, yol kenarında sağ arka bacağı kırık ve kan içinde bir köpek olduğunu fark etti. Ekibin bir bölümü görevine devam ederken, yaralı köpeği alan polisler, tedavi için veterinerin yolunu tuttu. Kırık bacağı alçıya alınan ve tedavi edilen köpek, kısa sürede eski sağlığına kavuştu. Köpeğe ‘Paşa’ adını veren polisler, hayvanı sahiplendirdi.

5a3a1c15eb10bb0c782f58b0

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Haftanın belirli günlerinde uygulama yapan kurtarıcılarını gören ‘Paşa’, polislerin yanından ayrılmıyor. Köpekle oynayarak zaman geçiren polisler, “Ölmek üzereyken bulmuştuk. Tedavi sürecinde çok iyi baktık. Kısa sürede sağlığına kavuştu. Biz görevimizi yaparken yanımıza geliyor. Bizimle beraber saatlerce bekliyor. Uygulama yerimizden ayrılırken o da yeni sahibinin yanına gidiyor” dedi.

DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bedri BaykamHayvanları Mal Gibi Görenin Kendisi Maldıröç

Bedri Baykam: Hayvanları Mal Gibi Görenin Kendisi Maldır

Bodrum Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evinin KargasıMuallöç

Bodrum Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi’nin Kargası; “Mualla”