in

Köpek Karnına Bakıp Havlamaya Başladı, Hastaneye Gidince Gerçek Ortaya Çıktı!

İngiltere’de yaşayan Alhanna, hamile olduğunu öğrendi ve karnı gün be gün şişmeye başladı. Köpeği ise kadının karnına bakarak havlıyordu. Alhanna, durumdan şüphelenerek tekrar doktora gitti ve hem bebeğinin hemde kendi hayatı kurtulmuş oldu…

Keola ismindeki köpek sahipleri Ricky ve Alhanna ile İngiltere’de yaşıyor. Artık evin bir çocuğu gibi olmuş. Alhanna anne olacağını öğrendi. Keola da durumdan yavaş yavaş haberdar olmaya başladı. Başta köpek, sahibinin büyüyen karnını görünce mutlu hareketler sergilemeye başladı. Sahibinin karnının büyüyüşünü meraklı gözlerle izledi. Keola’nın tavırları zamanla değişmeye başladı. Alhanna’nın karnına inanılmaz ilgi gösteriyordu. Havlıyor ve inliyordu. Sanki bir şeyler göstermek istiyor gibiydi.

hamilekadininhayainikurtarankopek

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köpeğinin sezgilerine güvenip başka bir doktora gitti

Zaman içinde Alhanna sırtında ağrı hissetmeye başladı. Muayene için doktora gitse de doktor bir şeyi olmadığını söyleyerek eve yolladı. Alhanna’nın içinde doktorun söylediklerine rağmen bir şüphe oluştu. Eve geldiğinde Keola karşısına oturdu ve dik dik ona bakmaya başladı. Alhanna iyice endişelenmeye başladı. Köpeği neden böyle davranıyordu? Köpeğiyle beraber olan fotoğrafını Facebook’a yükledi. Arkadaşları, köpeklerin sezgilerinin kuvvetli olduğu ve başka bir doktora görünmesi konusunda kadını uyardı.

hamilekadininhayainikurtarankopek 1

Köpek Keola, Alhanna’nın iki böbreğinde de iltihap oluştuğunu sezmiş

Zaman geçtikçe Keola daha da tuhaf hareket etmeye başladı. Alhanna bu kez başka bir doktora göründü ve sorunu öğrendi. Meğerse bunca zamandır köpek haklıymış. Alhanna’nın iki böbreğinde de iltihap oluşmuş. Bunu öğrendikten sonra Alhanna’ya gerekli tedaviler uygulandı ve kadın sağlığına kavuştu. Haftalar sonra çiftin Lincoln adını verdiği bebeği dünyaya geldi ve köpek de yeni kardeşiyle tanıştı. Çok iyi arkadaş oldular. Keola’nın sayesinde hem Alhanna hem de oğlu şimdi çok sağlıklı.

hamilekadininhayainikurtarankopek 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

otomobilmotorundadana

Otomobil Motorunda Canlı Dana Sokmak İsterken Yakalandılar!

keditoby 1

19 Kilometre Yürüyüp Bulduğu Ailesinin Öldürtmek İstediği Kedi Toby’nin Hikayesi