in

Köpek Herkül, Polisin Yaptığı Operasyonla Kurtarıldı

Bursa’da, geçen cuma günü villanın bahçesinden çalınan ‘Herkül’ isimli köpek, polis ekipleri tarafından bir evin deposuna düzenlenen baskında bulundu.

Geçen cuma günü, merkez Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi’ndeki villanın bahçesinde duran Herkül’ isimli köpek, 2 kişi tarafından çalındı. 2 kişinin köpeği önce sevmeleri, ardından alıp götürmeleri, güvenlik kameralarına yansımıştı.

145648

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yaşanan olay üzerine köpeğin sahibi Ebru Boztekin, büyük bir üzüntü ile durumu polis ekiplerine bildirdi. Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, şüphelileri yakalamak için araştırma başlattı.

calinan herkul bulundu evladimiza kavustuk 8234 dhaphoto7Doğan Haber Ajansı’nın yaptığı hırsızlık haberinden 4 gün sonra bir kişi, polisi arayarak, “Ben bu haberdeki köpeği gördüm. 2 kişi gezdiriyordu’‘ dedi. Bunun üzerine polisler harekete geçti. Merkez Osmangazi ilçesi Yunuseli Mahallesi’nde şüphelilerin evlerini tespit eden ekipler, eve operasyon düzenledi. Evde bulunan ve eşkalleri güvenlik kameralarındaki hırsızlarla uyuşan 2 kişi gözaltına alındı. Köpek ise evin deposunda demir korkuluklara bağlı bulundu.

calinan herkul bulundu evladimiza kavustuk 8234 dhaphoto6

‘Evladımıza Kavuştuk’

‘Herkül’ çalındıktan sonra ailece büyük bir üzüntü yaşadıklarını söyleyen Ebru Boztekin, “Tüm bu süre içinde emeği geçen tüm polis ekiplerine, Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerine çok teşekkür ediyorum. Hepsi kendi köpekleri gibi uğraştılar, 4 gün boyunca yeri geldi kapı kapı, sokak sokak dolaştık. Daha sonra Herkül bulundu. Biz evladımıza kavuştuk, Allah kimseyi evladından ayırmasın. Herkül kaybolduktan 1 gün sonra oğlum Emir’in 5.yaş doğum günüydü, mumları üflerken Herkül’ün geri gelmesini dilemişti. Oğlumun dileği oldu” diye konuştu.

calinan herkul bulundu evladimiza kavustuk 8234 dhaphoto4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yük Hayvanları Koruma ve Kurtarma Derneğiöç

Artık Onların da Bir Koruyucu Derneği Var: Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği

Denizlide 6 Köpek ve 2 Kaplumbağa Düştükleri Gölette Mahsur Kaldıöç

Denizli’de 6 Köpek ve 2 Kaplumbağa Düştükleri Gölette Mahsur Kaldı