in

Köpek Gibi Yaşayan İnsanlar

İngiltere’de ekranlara gelen bir belgesel programında, köpek kostümü giyerek kendilerine evcil hayvan muamelesi yapılmasını isteyen insanların dünyası tanıtıldı.

köpekgibi-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İngiltere’de yayın yapan Kanal 4 televizyonunda, her Çarşamba yayınlanan ‘İnsan Köpeklerin Gizli Hayatı’ (Secret Life of the Human Pups) adlı bir belgesel programında özel köpek kostümleri giyen çoğunluğunu yetişkin erkeklerin oluşturduğu insanlar ekranda gösterildi. Köpek gibi kostüm ve maske takmayı arzuladıklarını belirten insanlar, bu olayın cinsellik içermediğini, bir yaşam tarzı seçimi olduğunu ifade ettiler.

köpekgibi-ajanimo3
Kadınlar Daha Çok Yavru Kedi Rolünü Tercih Ediyor

Tuhaf modanın sadece İngiltere’de 10.000 takipçisi olduğu belirtilen belgesel programında, bu furyanın genellikle erkekler tarafından benimsendiği, az sayıda da kadının takipçiler arasında olduğu vurgulandı. Oxford mezunu 28 yaşındaki Kye: “Yavru köpek gibi davranma oyununun cinsellikle ilgisi yok, bu gerçeklerden bir kaçma şekli. Evcil hayvan oyununa dahil olan kadınlar yavru köpekten ziyade genellikle yavru kedi rolünü tercih ediyorlar” sözlerini sarf etti.

köpekgibi-ajanimo2
Tercihini Kabullenemeyen Nişanlısından Ayrılmış

Tiyatro teknisyeni olan 32 yaşındaki Tom, Dalmaçyalı köpek kostümü giymeyi sevdiğini, bunu kabullenemeyen nişanlısı Rachel’dan ayrıldığını dile getirdi. Tom, “Kişiliğiniz yok oluyor ve köpek yavrularının kovalamayı sevdiği oyuncaklarla oynuyorsunuz. Kendinizi öyle kaptırıyorsunuz ki o role bürünüyorsunuz. Bu büyülü bir şey” sözleriyle kendini ifade etti. Rachel eski nişanlısıyla hala arkadaş olduklarını belirterek; “Bu durumu anlamadım, anlamak da istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Özel Köpek Kostümüne 20 Bin Lira Harcamış

Köpek yavrusu oyununa 10 yılını veren Tom, 20.000 TL para harcadığı, başlığı ve nefes alma kanallı özel köpek kostümünü gururla sergiledi. Nişanlısı Rachel’ın başlarda kendisinin eşcinsel olduğunu zannettiğini belirten Tom, kimi zaman köpek kulübesinde uyuduğunu, ihtiyaç giderme durumuna karşı altına ped bağladığını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

drone ajanimo1

Kedisini Drone Yapan Adam Tepkilere Rağmen Durmuyor

adalar ajanimo

Doğal Hayat Öldü, Silüet Çarpıklaştı