in

Köpek Festivalinde Bir Bengal Kedisi

Aslında kedilerle ve köpeklerin anlaşamadığı klişelerden birisidir. Köpek festivaline götürülen Bengal kedisi Boomer de bu tabuyu yıkmaya karar vermiş bir kedi olarak herkesi şaşırttı ve köpeklerle tek tek dost oldu.
kopek-fetivalinde-kedi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Boomer, ilk bakışta sıradan bir Bengal kedisi olarak görülebilir. Ancak bir özelliğiyle diğer kedilerden ayrılıyor; Boomer için köpekleri kaçması gereken patiler değil, aksine arkadaş olunacak sevimli tüy yumakları olarak görüyor.

kopek-fetivalinde-kedi-ekle

Videonun Reddit tarafından paylaşılıp viral olduğu söylentilerine rağmen ilk haftadan youtube’dan izlenme rekorları kırması dikkat çekici. The Telegraph ise kedi Boomer’in haberiyle ilgili detayları yayınladı.

The Telegraph gazetesinin haberine göre insanı Robert, sevimli kediyi alıp bir köpek festivaline gittiğinde onun köpeklerle dost alacağını biliyordu. Ancak insanlar onunla aynı fikirde değildi. Onlarca köpeğin arasına bir kedinin girdiğini görenler, ortalığın karışmasını bekliyordu ama Boomer herkesi şaşırttı. Tek tek köpeklerin yanına gidip, her biriyle dost oldu.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=rADnHKkciw4&feature=youtu.be

Cesur kedi, görüntülerinin insanı tarafından sosyal paylaşım sitelerine yüklenmesiyle fenomenler arasındaki yerini de alarak dünyadaki tüm hayvanseverlerin gündemine girdi. Robert, Boomer’ın bu özgüveninin altında, köpekli bir evde büyümüş olması yattığını dile getirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji kedileri onecikan

Teknoloji Kedilerin Keyif Anlayışını Nasıl Değiştirdi?

Dostluğu Kalıplara Sığdırmayan 15 Sevimli Köpek one cikan 1

Dostluğu Kalıplara Sığdırmayan 15 Sevimli Köpek