in

Köpek Bayram’ın Günlerce Hastanede Kapısında Beklediği İnsanı Hayatını Kaybetti

Zonguldak’ta geçen yıl geçirdiği trafik kazası sonrası tedavisini sürdürdüğü hastanede, babasının adını koyduğu köpeğinin günlerce kendisini beklediği 57 yaşındaki Murat Kahveci’nin köpeği ile olan dostluğu görenleri duygulandırmıştı. Kahveci, geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitirdi.

Kent merkezinde yaşayan 57 yaşındaki Murat Kahveci, geçen yıl geçirdiği trafik kazası sonrası hastanede tedavisini sürdürürken adını “Bayram” koyduğu köpeği hastane bahçesinden adeta insanlık dersi vermişti. İHA’ya konuşan Kahveci, köpeğiyle arasında özel bir bağ oluştuğunu anlatmış, “Tanıyanlar ‘Bayram’ diye tanıyor. Köpek demek ayıp olur. Hayvan sevgisi olmayanda insan sevgisi olmazmış” diye konuşmuştu.

AW834231 01

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Adeta insanlık dersi verdi

Yıllar önce hayatını kaybeden babası Bayram Kahveci’ye olan sevgisi nedeniyle oğlunun adını da Bayram koyduğunu ifade eden Kahveci, 2 yaşındayken aldığı köpeğine de “Bayram” ismini koymuştu. Trafik kazası öncesinde de kalp rahatsızlığı nedeniyle 8 yıldır tedavi gördüğünü anlatan Murat Kahveci, “Şu anda rahatsız olduğum için hastanelerdeyim. Uzun süredir hastanedeyim. Sadık dostum. Babamın adı ve çocuğumun ismini koydum. Beni terk etmeyen ölen babam. Babamın ve oğlumun ismi de Bayram. Bayram’la bağım uzun yıllara dayanır. Bunu çocuğum yerine koydum. Bununla yıllarımı geçirdim. Ben hastanedeyken bahçede beni bekliyor. Gece gündüz buradan ayrılmıyor. Ayrılmaz buradan. Buradan çıktığım zaman beraber gideriz. Ben buradan taburcu olunca zaten eve gideriz. Burada kaldığım sürece buradan hiç ayrılmaz. Çok sadık.” diye ifade etmişti.

Köpek Bayramın Günlerce Hastanede Kapısında Beklediği İnsanı Hayatını Kaybetti 1

Kalp krizinden öldü

Gittiği her yerde köpeğini yanından ayırmayan Murat Kahveci’nin köpeğiyle olan dostluğu görenleri duygulandırıyordu. İHA’nın fotoğrafladığı ikili adeta dünyaya örnek olmuştu. Ancak Murat Kahveci, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Kalp krizi geçiren Kahveci, kaldırıldığı Karabük’teki hastanede yaşamını yitirdi. Kahveci’nin cenazesi Zonguldak’ta toprağa verilecek.Köpek Bayramın Günlerce Hastanede Kapısında Beklediği İnsanı Hayatını Kaybettiöç

Yorum

Yorum Ekle
  1. Allah rahmet etsin,bu merhametli insanı cennetiyle müjdelesin inşallah…Çok üzüldüm…O köpek ne kadar çok üzülecektir şimdi…Aileden birileri onu hayata küsmeden, ölüme yatmadan sevgiyle sarıp sarmalar inşallah…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvansever Kaymakam Ersin Emiroğlu Bu Kez Silifkenin Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyoröç

Hayvansever Kaymakam Ersin Emiroğlu Bu Kez Silifke’nin Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor

Baş Keşişi Bir Kedi Olan Miyav Miyav Mabediöç

Baş Keşişi Bir Kedi Olan Miyav Miyav Mabedi