in

Köpek Asansör Kabininde Asılı Kaldı

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde tasmasının ipi asansör kabinine sıkışan köpek, asansörün hareket etmesiyle zor anlar yaşadı. Asansörün acilen durdurulmasıyla köpek boğulmaktan kurtuldu.

asansör-köpek-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde yaşanan olayda, anne ve çocuğu asansöre bindi. Asansörün kapısı kapanmadan hemen önce bir köpek koşarak kabinin içine daldı. Köpeğin ardından asansörün kapısı kapandı lakin köpeğin tasmasının ipinin bir kısmı dışarıda kaldı.
Asansör hareket edince tasma ipine bağlı köpek kabinin içinde asılı kaldı. Hızlı düşünen kadın hemen asansörün düğmesine basarak kabini durdurdu. Böylelikle köpeğin hayatını kurtardı. Yerel basın köpeğin ciddi bir yarasının olmadığını açıkladı.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=-UkpCKURnCQ&feature=youtu.be

St. Petersburg ve Tasması Asansöre Sıkışan Başka Bir Köpek

St. Petersburg kentinde buna benzer bir olay 2013 yılında yaşanmıştı. Yoğun alkol tüketilmesiyle bilinen kentte sarhoş bir adamın tasmasından tuttuğu köpek, kabin dışında kalınca benzer bir durum meydana gelmişti. Asansörün hareket etmesiyle tasmanın ipine asılı kalan köpek, uzun uğraşlar sonucu sağ olarak kurtarılmıştı.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=60LjwyskMgU&feature=youtu.be

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel Alan Anlayışına Sahip Olmayan 15 Komik Köpek 1 1

‘Kişisel Alan Anlayışı’na Sahip Olmayan 15 Komik Köpek

polish helmet 1

Dünyadaki En İlginç 10 Güvercin Türü