in

Köpeğinin Öldüğünü Bilmeyen ve Adadan Elenen Korkut’tan Gözlerinizi Yaşartacak Sözler

Yarışmaya gittikten sonra çok sevdiği köpeği ölen ve bu durumun onu çok üzeceği gerekçesi ile kendisine henüz söylenmeyen Survivor yarışmacısı Ersin Korkut adaya veda etti. Konuşması sırasında öldüğünden haberi olmayan köpeğe Mess’e özlemini dile getiren Korkut’un o anları izleyenlerin boğazlarını düğümledi.

Ünlülerle gönüllülerin mücadele ettiği, TV8 kanalında ekranlara gelen yarışma programı Survivor 2020 programı yine duygu dolu anlara sebep oldu.

Geçtiğimiz aylarda köpeği hayatını kaybeden ve bu durumun onu çok üzeceği gerekçesi ile henüz kendisine söylenmeyen yarışmacı Ersin Korkut sakatlığı sebebiyle Survivor’a veda etti.

Diskalifiye haberini aldıktan sonra duygusal bir konuşma yapan Korkut, köpeği Mess’e olan özlemini dile getirdiği anlarda izleyenlerin adeta boğazlarını düğümledi.

Konseyin son dakikalarında Acun Ilıcalı, Ersin Korkut‘a “Yarın arkadaşlar bizi bir araya getirecekler. Seninle konuşmamız gereken bir konu var” dedi. Ilıcalı’nın sözleri ‘Mes’in ölüm haberini verecek’ şeklinde yorumlandı.

Acun Ilıcalı Ersin Korkut’un Ayrılışını şu sözlerle açıkladı:

“Ersin bu sene Survivor’da olağanüstü performans sergiledi. Hiç beklemiyordum. Defalarca beni şaşırttı. Parkurlarda olağanüstü başarı, onun dışında takım için tam bir abi. Karşı takıma gösterdiği saygı… düşündüğüm zaman gerçekten Ersin’in Survivor hayatı önümden geçiyor ve açıkcası bu senenin en güzel sürpriziydi bizim için. Bugün aldığımız bir haber bizim için şok oldu. Dikkat ederseniz bu konseyin çekimini iki kere erteledik. Normal çekimi yapamadık. Çünkü beklemek istedik ama şunu anladık ki, açıklamak zorundayız. Hatırlayacaksınız, geçtiğimiz günlerde Ersin futbol oyununda bir sakatlık geçirdi. Buradaki ilk belirti bizim için yarışmacının ‘ben koşamıyorum, yürüyemiyorum’ demesi. Ersin’de böyle bir belirti olmayınca biz çok iyimser baktık olaya.

Ancak ilerleyen günlerde Ersin’in koşmasında zorlanmalar başladı. Bunun üstüne doktorumuz Ulaş ‘MR istiyorum’ dedi ve dün Ersin MR’a gitti. Çıkan sonucu İstanbul’a gönderdik ve İstanbul’dan hiç ama hiç beklemediğimiz bir teşhis geldi. Doktorumuz Metin Kuş, bu konularda tabii ki danışıyor, konuşuyor ve sonra bizimle irtibata geçiyor. Yaptığı kontroller sonucunda çok ama çok üzülerek açıklamam gerekiyor ki; verdiği karara göre Ersin bundan sonra Survivor’a devam edemeyecek.”

Köpeğinin Öldüğünden Haberi Olmayan Ersin Korkut’tan Duygulandıran Soru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

karaca

Karaca Köye Köylüler Kameralara Sarıldı

Atlı Jandarmalar Çocukları Parkta Karşıladı öç

Atlı Jandarmalar Çocukları Parkta Karşıladı