in

Köpeğinin Öldüğünden Haberi Olmayan Ersin Korkut’tan Duygulandıran Soru

Geçtiğimiz aylarda köpeği hayatını kaybeden ve bu durumun onu çok üzeceği gerekçesi ile henüz kendisine söylenmeyen Survivor yarışmacısı Ersin Korkut bir seyirciden gelen soruya verdiği yanıt ile izleyenleri duygulandırdı.

Ünlüler ile gönüllülerin mücadele ettiği Survivor 2020 yarışmasında iletişim ödülü ünlüler ekibi kazandı ve Instagram’dan yapılan canlı yayında hayranlarından gelen soruları yanıtladılar.

Survivor’da yarışan oyuncu Ersin Korkut’un köpeği Mes ile olan bağı tüm sevenleri tarafından biliniyor. Ersin Korkut’un köpeği Mess geçtiğimiz aylarda hayatını kaybetmişti ve bu bilgi kendisi ile paylaşılamadı. Geçtiğimiz günlerde ailesi ölüm haberinin söylenmesi istemiş ancak akrabası olan Yılmaz Erdoğan, Acun Ilıcalı’yı arayarak “Söylersek adamı orada kaybedebiliriz” demişti. Acun ise bunun üzerine haberi Ersin’e söylememe kararı almıştı.

“ACABA BENİ TANIYACAK MI?”

Survivor’da kazandığı her iletişim ödülünde akrabalarına köpeği Mess’i soran Ersin bu defa ise canlı yayında gelen bir soruya verdiği yanıtla hayranlarını duygulandırdı. Instagram canlı yayınında bir seyircinin “En çok neyi merak ediyorsunuz?” şeklindeki sorusunu yanıtlayan Ersin, “Benim küçük bir köpeğim var. Onu çok merak ediyorum. Acaba döndüğümde beni tanıyacak mı tanımayacak mı? Onu çok merak ediyorum” şeklinde yanıt verdi.

‘Survivor’da Yarışan Ersin Korkut’un Çok Sevdiği Köpeği Mess Hayatını Kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

köpek balığı katliamı

Hong Kong’da Köpek Balığı Katliamı: 40 Bine Yakın Köpek Balığı Öldürüldü!

hayvanlarda hamileleik

Gebe Hayvanlar Yavrularına Kaç Günde Kavuşur?