in

Köpeğinin 1. Yaşını Çılgınca Bir Şekilde Kutlayan YouTuber

Köpeğini çok seven bir YouTuber, köpeğinin muhteşem bir doğum günü geçirmesini sağlamak için eğlenceli bir plan hazırladı.

Doğum günleri çoğumuz için özeldir. Bu günleri en iyi şekilde kutlamak ister, hediyeler bekleriz. Hele ki sürpriz bir kutlamaya kimse hayır demez. Peki köpekler doğum günü kutlamalarına nasıl tepki verir?

Köpeğinin 1. Yaşını Çılgınca Bir Şekilde Kutlayan YouTuber 6

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

YouTuber Maxx Chewning en yakın arkadaşı olan köpeği Dood’un 1. yaş gününü ilginç bir şekilde kutlamak ister. Çünkü Dood onun için çok önemli. Dood tüm kardeşi sahiplendildikten sonra tek başına kalmış ve günlerce yeni ailesini beklemiş. Taa ki Chewning gelene kadar.

Köpeğinin 1. Yaşını Çılgınca Bir Şekilde Kutlayan YouTuber 2

Dood’u çok seven YouTuber doğum gününün onun için eğleneceli bir gün olmasını istiyordu. Ve Dood için muhteşem bir plan yaptı.

Köpeğinin 1. Yaşını Çılgınca Bir Şekilde Kutlayan YouTuber 1

Chewning uyanır uyanmaz köpeğini alıp dışarı çıktı. Önce parka gidip dakikalarca beraber oyun oynadılar. Sonra arbayla gezip Dood’un en çok sevdiği pet shop’a gittiler. Ve orada Dood’un en sevdiği ödül mamalarından ve Dood’un seçtiği oyuncaklarda satın aldılar.

Köpeğinin 1. Yaşını Çılgınca Bir Şekilde Kutlayan YouTuber 3

Daha sonra bir yüzme havuzuna gidip yüzdüler. Daha sonra ise en büyük sürprizin mekanı olan akaryakıt istasyonuna gittiler. Ve sürpriz . Şehrin en büyük reklam panolarından birinde Dood’un kocaman resmi ile beraber doğum gününü kutlayan bir mesaj vardı. Dood panoyu anladı mı bilinmez ama mutluluğu görülmeye değerdi.

Köpeğinin 1. Yaşını Çılgınca Bir Şekilde Kutlayan YouTuber 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kartal’ın Kuyu Köpeği Sağlığına Kavuştu öç

Kartal’ın Kuyu Köpeği Sağlığına Kavuştu

Yeni Kuş Cennetinde Sayım Yapılıyoröç

Yeni Kuş Cennetinde Sayım Yapılıyor