in

Köpeğini Sırtına Alarak Köye Gelen Veteriner Hekime Götüren 8 Yaşındaki Cemre Su

Ordu’nun İkizce ilçesine bağlı Düzpelit mahallesine bir ineği muayene etmek için gelen veteriner hekim Ogün Öztürk’ün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf kalpleri eritti.

Veteriner Hekim Ogün Öztürk, 21 Şubat Pazar günü bir ineği muayene etmek için karla kaplı Düzpelit mahallesine gitti. Muayenesini bitiren Öztürk eşyalarını toplarken “veteriner ağabey, veteriner ağabey” diyerek kendisine koşan bir kız çocuğu gördü. Kız çocuğu veteriner hekimi köylerinde görünce çok kaşındığını söylediği köpeğini sırtlayap veteriner hekimin yanına koşmuştu.

1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Karla Kaplı Yollarda Köpeğini Sırtında Taşıdı

Veteriner Hekim Ogün Öztürk köpeğin muaynesini yaptığında piresi olduğunu tespit etti ve köpeğin aşılarını yaptı. İsminin Cemru Su olduğu öğrenilen 8 yaşıdaki kız çocuğu veteriner hekime teşekkür ederek para uzatsa da veteriner hekim parayı kabul etmedi. Minik Cemre Su köpeğini sırtına alarak karla kapla köyde evinin yolunu tuttu. Köpeğini tedavi ettirmek için sırtına alıp veteriner hekime koşan Cemre Su’nun bu anları veteriner hekim tarafından ölümsüzleştirildi.

Veteriner Hekim Ogün Öztürk
Veteriner Hekim Ogün Öztürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gonca Vuslateri Gulben Ergene Kopek Sahiplendirdi

Gonca Vuslateri, Gülben Ergen’e Köpek Sahiplendirdi

Kopek Olen Arkadasinin Kalkmasi icin Dakikalarca Mucadele Etti

Köpek, Ölen Arkadaşının Kalkması için Dakikalarca Mücadele Etti