in

Köpeğini Gezdirdiği için Öldürülen Adamın Katiline 25 Yıl Hapis

Antalya’da 1 yıl önce Erol Karayel (55), sabah saatlerinde köpeğini gezdirdiği için tartıştığı komşusunu tabancayla vurarak öldürmüştü. Selçuk Atasoy’a (62) tabancayla 7 el ateş ederek, öldüren Erol Karayel (55), 25 yıl hapse mahkum edildi.

Muratpaşa ilçesi Fener Mahallesi’nde yalnız yaşayan, turizm sektöründen emekli Selçuk Atasoy, geçen yılın Mayıs ayında, Golden Retriever cinsi köpeğini gezdirmek için sabah saatlerinde evinden çıkıp, 1898 Sokak’taki parka gitti. Parkın yanındaki apartmanda oturan oto elektrikçi Erol Karayel, “Bu saatte köpek mi gezdirilir? Havlamasından uyuyamıyoruz. Köpeğinizi bu parktan geçirmeyin” diyerek, Atasoy’a tepki gösterdi. İkili arasında bu nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyüp, kavgaya dönüşmesi üzerine elinde tabancayla evinden çıkan Karayel, Atasoy’a 7 el ateş etti. Selçuk Atasoy, vücudunun çeşitli yerlerine isabet kurşunlar nedeniyle yaşamını yitirirken, gözaltına alınan Erol Karayel ise tutuklandı.

8326817

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Antalya 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘kasten öldürmek’ suçundan hakkında ömür boyu hapis cezası talebiyle dava açılan Erol Karayel, son kez hakim karşısına çıkarıldı. Son sözü sorulan Karayel, “Maktul, saat 05.00’te köpeğini parka getirdi. Bağırdı, çağırdı, beni uyandırdı. Balkona çıktım. ‘Kime bağırıyorsun?’ dedim. ‘Sana’ dedi. Ben de aşağı indim. Kafama vurdu. ‘Cankurtaran yok mu?’ diye bağırdım. O olaydan sonra gözlerim iyi görmez oldu. Kulaklarım duymaz oldu. Ben de yarım kaldım” dedi.

kopek havlamasi cinayetinin sanigina 25 yil hapis 3237 dhaphoto1

Mahkeme heyeti, Erol Karayel’i önce ‘kasten öldürme’ suçundan ömür boyu hapisle cezalandırdı. Heyet, indirim maddelerini uygulayarak, cezayı 25 yıla indirdi.

Antalya’da “Köpek Gezdirme” Cinayeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okyanus Dibindeki Sesleri Canlı Yayında Paylaştılaröç

Okyanus Dibindeki Sesleri Canlı Yayında Paylaştılar

Zara HM GAP ve Topshopöç

Giyim Devleri Ankara Keçisi Yününü Kullanımdan Kaldırıyor