in

Köpeğini Döven Kişiye 6 Ay Kesinleşmiş Hapis Cezası Verildi

Fransa’nın başkenti Paris’in güneyinde bulunan Villeneuve-Saint-Georges banliyösünde köpeğini döven ve işkence görüntüleri komşusu tarafından kaydedilen bir kişi, Creteil Ceza Mahkemesince 6 ay kesinleşmiş hapis cezasına çarptırıldı.

Franceinfo kanalına açıklamalarda bulunan Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Stephane Lamart, “Savcı, görüntüleri mahkeme salonunda gösterdiğinde, mahkeme başkanının rahatsız olduğunu gösteren yüz ifadelerine şahit olduk. Bu durum, örnek teşkil edecek bir ceza verilmesini sağladı” ifadelerini kullandı.

Köpeğini Döven Kişiye 6 Ay Kesinleşmiş Hapis Cezası Verildiç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Skandal görüntüler, Villeneuve-Saint-Georges banliyösünde yaşayan bir kişinin, komşu evden gelen köpek havlaması üzerine şüphelenip olayı araştırması sonucu ortaya çıktı. Ev sahibinin Jocker isimli Jack Russel cinsi köpeği, ayaklarından tutarak sopayla dövdüğü ve yere çarparak tekme attığı görüntüleri kaydeden komşu, Hayvanları Koruma Derneği’ne durumu bildirmişti.

Ülkede Youtube’a yüklenen işkence ve dayak görüntüleri büyük tepki çekerken, köpek sahibi hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu. Köpeğe uygulanan işkenceyi ortaya çıkaran kişinin, geçen yıl temmuz ayında da aynı nedenle polis merkezine şikayette bulunduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Saldırgan Olduğu İddia Edilen Caretta Carettaya yakalamaİşkencesiöç

Medya Tarafından Linç Edilen Caretta Caretta’ya “Yakalama” İşkencesi!

20815132 10214283607267692 966965227 n 758x426

Bodrum Güllük’te Kedi Ve Köpekleri Katlettiler