in

Köpeğine İşkence Eden Adama 8 Yıl Hapis Cezası Verildi

Amerika’da yaşayan Polonyalı Radoslaw Czerkawski köpeğine işkence etmekten 8 ile 10 yıl arası hapis yatacak.

ABD’de 2013 yılında kendisini bulan kişillerin Doe adını verdiği köpek, bir oyun parkında yaralı halde bulundu.’ Kaburgalarında çatlaklar, sağ gözünde bıçak kesiği ve dili parçalanmış haldeydi. Köpeğin sahibinin 37 yaşındaki Radoslaw Czerkawski olduğu ve köpeğin adının Kiya olduğu öğrenildi.

c392f55b914e7d21

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Czerkawski’nin avukatı  müvekkilinin köpeği satın aldığını doğruladı. Ancak avukat yaptığı açıklamada köpeğin kaçtığını ve  işkencenin müvekkili tarafından yapılmadığını iddia etti.

d911ad633ac21aeb

Mahkeme 5 yıl sonra Polonyalı Radoslaw Czerkawsi ile ilgili kararını verdi. Radoslaw Czerkawski hayvana işkence uygulamaktan ev hayvanı terk etmekten suçlu bulunarak 8 ila 10 yıl  arasında hapis cezasına mahkum edildi.

c3030a2db460ea7a

Czerkawski ayrıca, iki yıl boyunca herhangi bir hayvan sahibi olmak veya herhangi bir hayvanın yanına yaklaşmaktan da men edildi ve hayvan koruma barınaklarına yaklaşması da yasaklandı.

puppy

Göçmen ofisi, şartlı tahliye edilme hakkı bulunmayan Czerkawski’nin cezasını tamamladıktan sonra sınır dışı edileceğini  bildirdi.

1522094268721

Czerkawski’yi  Kiya’ya işkence yapmak, taciz etmekt ve polise yalan beyan vermekten dolayı suçlu buldu. Czerkawski’nin  daha önce iki ayrı hırsızlık suçundan sabıkası olduğu bildirildi. Köpeğin durmunun kötü olduğu için köpeği tedavi etmek yerine ötanazi yapıldığı öğrenildi.

532616d9145377cd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Janinaöç

Dünyanın En Hüzünlü Bakışlarına Sahip Köpek: Madam Eyebrows

Antalyada Bir Marketin Şarküteri Dolabına Sıkışan Yavru Kumrular 2 Gün Boyunca Yardım Beklediöç

Antalya’da Bir Marketin Şarküteri Dolabına Sıkışan Yavru Kumrular 2 Gün Boyunca Yardım Bekledi