Köpeğine Eziyet Edip, Tüküren YouTuber Büyük Tepki Çekti

Çektiği videoda köpeğine şiddet uygulayan ABD’li 20 yaşındaki Youtuber Brooke Houts “çok iyi bir köpek annesi” olduğunu iddia etti.

ABD’li 20 yaşındaki Youtuber Brooke Houts, doberman köpeğine vurduğu, ittiği ve bağırdığı montajsız bir videoyu yanlışlıkla yüklemesinin ardından büyük tepki topladı.

Videolarında düzenli olarak köpeği Sphinx’i de paylaşan 20 yaşındaki YouTuber Brooke Houts yanlışlıkla platforma videonun montajsız halini yükledi.

Houts aslında YouTube’a, duvarlar arasındaki bir boşluğa streç film gerdiği ve köpeğinin fark etmeden geçmeye çalıştığı bir şaka videosu yükleyecekti. Ancak genç kadın platforma bunun yerine hem YouTube kullanıcılarının hem de Hayvanlara Etik Muamele için Mücadele Edenler’in (PETA) dikkatini çeken şok edici bir klip yükledi.

Olayın büyümesi üzerien Houts, Twitter’da yaptığı paylaşımda kendini savunmaya savunmaya çalışsa da, takipçilerinin sert tepkileriyle karşılaştı.

Bir takipçisi: ‘Köpeğinizi sevecek ve düzgün bir şekilde eğitecek birine verin. Herhangi bir sebepten dolayı böyle bir hayvanı tedavi ettiğin için kendinden utanmalısın.’

Başka bir takipçisi: ‘Bu köpek @brookehouts’tan alınmalı, zavallı köpeği dövdüğünü hepimiz gördük.’

 

 

Mansur Yavaş’tan “8 Ağustos Uluslararası Kedi Günü” Mesajı

Türkiye, Vejetaryenliğin En Fazla Arttığı Yedinci Ülke