in ,

Köpeğine Balon Bağlayıp Uçuruan Fenomen Gözaltına Alındı

Hindistan’da Gaurav Sharma isimli sosyal medya fenomeni köpeğine helyum ile şişirilmiş balonlar bağlayarak havada uçurmasının ardından polis tarafından gözaltına alındı

Hindistan’da 32 yaşındaki sosyal medya fenomeni Gaurav Sharma, köpeğine helyum ile şişirilmiş balonlar bağlayarak havada uçmasını sağladı. Sharma’nın yayınladığı videoda bir arabanın üzerinden köpeği Dollar’ı vücuduna bağladığı balonlar ile yakındaki bir binanın ikinci katında bulunan balkona doğru uçurduğu görüldü. Sharma ise yaptığı açıklamada, videoda tüm güvenlik önlemlerini uyguladığını öne sürerken, videoyu diğer sosyal medya fenomenlerinden etkilenerek çektiğini ifade etti. Videoyu izleyenlerin bunu yapmamasını isteyen Sharma, köpeğine bir çocuk gibi davrandığını belirtti.

1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sharma Gözaltına Alındı

Sharma 4 milyondan fazla abonesi ile videoyu paylaşması ile görüntülere tepki yağması üzerine videoyu silmek zorunda kaldı. Görüntülerin ardından Hayvanlar için İnsanlar (PFA) adlı hayvanları koruma örgütü ise polise şikayette bulundu. Şikayetin ardından harekete geçen polis, Sharma’yı gözaltına aldı.

2

Yorum

Yorum Ekle
  1. Fazla tık için hayvana bu yapılır mı! Bu ne insanlık dışı böyle! ‘Hayvanlar bizim yarımız!’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eskisehirde bir is yerinden sahipli kopegi caldiklari one surulen 3 zanli gozaltina alindi

Eskişehir’de Bir İş Yerinden Sahipli Köpeği Çaldıkları Öne Sürülen 3 Zanlı Gözaltına Alındı

Kirlangiclarin Otogarda Keyifleri Yerinde

Kırlangıçların Otogarda Keyifleri Yerinde