in , ,

Köpeğin Boynuna Bağladıkları Naylon İp, Hayati Tehlike Oluşturdu

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde bir köpeğin boynuna bağlanan naylon ip köpeğin boynunu kesti. Veteriner hekime götürülen köpeğin boynuna 100 dikiş atıldı.

Gaziantep‘in İslahiye ilçesinde hayvanseverler tarafından boynundan yaralı bulunan 2 aylık köpeğin boynuna 100 dikiş atıldı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Köpek Rehabilitasyon Merkezi Veteriner hekimleri tarafından operasyonla köpeğin boynundaki naylon çıkartılırken köpek tedaviye alındı. Yolda acılar içinde kıvranan köpeği fark eden duyarlı vatandaşlar, durumu yetkililere bildirdi. Veterinerler köpeğin boynunda naylon ip bağlı olduğu ve ipin deriyi kestiği belirlendi. Ameliyata alınan yaralı köpeğin boynundaki ipi kesen veteriner, ekibiyle birlikte köpeğin tedavisine başladı. Veteriner Hekim Hasan Bozkurt, ipin hayati tehlike oluşturacak derece yaraya neden olduğunu bükük kesikler oluştuğu köpeğin boynuna yüz dikiş atıldığını söyledi. Veteriner hekim Bozkurt, hayvanın tedavi ve temizliğini yaptıktan sonra yaklaşık yüz dikiş atılarak boynunu diktiklerini söyledi.

Kopegin Boynuna Bagladiklari Naylon Ip Hayati Tehlike Olusturdu 6

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“İp Erken Fark Edilmeseydi Ölümle Sonuçlanabilirdi.”

Bozkurt, “Muhtemelen yine çocukların oyun için yapmış olduğunu düşündüğümüz bir yaralanma ile karşı karşıyayız. Boyna bağlanan ip erken fark edilmeseydi ölümle sonuçlanabilirdi. Duyarlı bir vatandaşımız köpeği alıp buraya getirmeseydi enfeksiyona bağlı ölüm sonucu hayvanı kaybederdik” dedi.

Kopegin Boynuna Bagladiklari Naylon Ip Hayati Tehlike Olusturdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 Metrelik Cukura Dusen Kopek Saatlerce Yardim Bekledi

15 Metrelik Çukura Düşen Köpek Saatlerce Yardım Bekledi

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogana Masumiyet Caginin Gulumsemesini Geri Getiren Kedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Masumiyet Çağının Gülümsemesini Geri Getiren Kedi