in ,

Köpeği Ezmeye Çalışanlara Müdahale Eden Şevket Çoruh’a Bıçaklı Saldırdı

Tiyatro oyuncusu Şevket Çoruh, İzmir’de sergilediği oyunun ardından kalabalık bir grubun bıçaklı saldırısına uğradı. Çoruh yemek yerken bir sürücünün sokaktaki köpeği ezmeye çalışmasıyla başlayan tartışma karakola taşındı.

Tiyatrocu Şevket Çoruh ile Murat Akkoyunlu, Bir Baba Hamlet isimli oyunun turnesi için gittikleri İzmir’de bıçaklı saldırıya uğradı. İddiaya göre; oyunun bitiminden sonra organizatör Ferhat Aydoğdu ile bir restorana giden Çoruh ile Akkoyunlu, yemek yedikleri sırada park eden bir otomobilin sokaktaki bir köpeği ezmeye çalıştığını gördü.

Köpeği Ezmeye Çalıştılar

Şevket Çoruh ile Murat Akkoyunlu, uyarıda bulundukları otomobili kullanan kişinin ‘Ünlüsünüz diye niye artistlik yapıyorsunuz?’ sözlerine maruz kaldı. Kısa bir süre sonra da kalabalık bir grup bıçaklarla Şevket Çoruh ile Murat Akkoyunlu’ya saldırdı. Saldırgan gruptan bir kişi Şevket Çoruh’un misafirlerine silah çektiği öne sürüldü.

sevket coruha bıcaklı saldırı

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Müdahale eden Şevket Çoruh’a bıçakla saldırdılar

Şevket Çoruh ile Murat Akkoyunlu’ya saldıran kişilerin yemek yedikleri restoranın yanındaki türkü barda çalışanlar olduğu öğrenildi. Çoruh, Akkoyunlu’nun yanı sıra Serhat Aydoğdu ve misafirleri olan iki kişi saldırıdan yara almadan kurtulurken olay yerine intikal eden polisler tarafından korumaya alındı.

Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Serhat Aydoğdu ve misafirleri ile saldırganlar karakola götürülerek ifadeleri alındı.  46 yaşındaki tiyatrocu yaşadıkları ‘Canımızı zor kurtardık’ diyerek Twitter’dan paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nilüfer Belediyesi Sokak Hayvanları için Özel Su ve Mama Kapları Tasarladıöç

Nilüfer Belediyesi Sokak Hayvanları için Özel Su ve Mama Kapları Tasarladı

cia hayvanlari egitmis 1

CIA Soğuk Savaş Döneminde Hayvanları Gizli Görevler İçin Eğitmiş