in

Köpeği Ezip, Arkasına Bile Bakmadan Giden Akademisyen İçin Suç Duyurusu

Aracıyla köpeğin üzerinden geçip, arkasına bile bakmadan giden Sağlık Bilimleri Üniversitesi Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görevli Doç. Dr. Birsen Ocaklı için takipsizlik kararı veren savcı, görüntüleri izledikten sonra kararı iptal etti. Köpek ise hayata gözlerini yumdu.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görevli Doç. Dr. Birsen Ocaklı’nın arabasıyla bir köpeği ezdikten sonra kaçtığı iddia edildi. Konuya ilişkin kamera kayıtlarını izleyen Eda Sarıbeyliler savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Marmara Üniversitesi Hastanesi’nin bahçesinde 14 Mayıs sabah 9.30 saatlerinde meydana gelen olayın ardından Savcılığa ifade veren Birsen Ocaklı, çarpan aracın kendisinin olduğunu belirtti. Ocaklı, köpeği görmediğini çarptığını fark etse köpeği veterinere götüreceğini iddia etti.

Savcılık, Ocaklı’nın ifadesinin ardından önce takipsizlik kararı verdi. Suç duyurusunda bulunan ve takipsizlik kararının ardından savcıyla görüşen Eda Sarıbeyliler, kamera kayıtlarını izlemesini talep etti. Videoları izleyen Savcı, takipsizlik kararını iptal ederek şikayeti işleme koydu.

Günün çoğu zamanını kampüs içerisinde geçiren Max adlı köpeğin öldüğü öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ebeveynlerinin Terk Ettiği Yavru Leylekler Kurtarıldı ÖÇ

Ebeveynlerinin Terk Ettiği Yavru Leylekler Kurtarıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Çevre Doğa Hayvan Koruma Şube Müdürlüğünün kurulduğunu açıkladı.öç

Çevre, Doğa, Hayvan Koruma Şube Müdürlüğü Kuruldu