in

Köpeği Çöp Kutusuna Sürükleyen 77 Yaşındaki Adam Yakalandı

Sarıyer Zekeriyaköy’de bahçesinde köpekler tarafından boğulduğunu iddia ettiği köpeğini iple boğazından bağlayarak cipiyle çöpe kadar sürükleyen ve Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalanan 77 yaşındaki şahıs, adli makamlarca serbest bırakıldı.

Sarıyer Zekeriyaköy 3. Cadde üzerinde dün saat 18.30 sıralarında meydana gelen olayda, yaşlı bir adam sokak köpeğini iple boğazından bağlayarak 34 VL 4701 plakaları cipiyle cadde üzerindeki çöpe kadar sürüklemişti. Adam ardından köpeği çöpün yanına bırakmış ve yaptıkları cep telefonu kamerasına yansımıştı. O anları görüntüleyen vatandaşa ise tepki gösteren 77 yaşındaki Mehmet S. Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin çalışması sonucu yakalanmıştı.

Vicdansiz Sahis Bagladigi Kopegi Surukleyerek Cope Atti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Jandarmanın Yakaladığı Adam Serbest Bırakıldı


Gözaltına alınarak Zekeriyaköy İlçe Jandarma Komutanlığına götürülen Mehmet S’nin burada ifadesi alınmış ve bugün adliyeye sevk edilmişti. İfadesinde iple boğazından bağladığı köpeğin bahçesinde diğer köpekler tarafından boğulduğunu iddia eden adamın, köpeğin ölmesinin ardından iple boğazından cipine bağlayarak çöpe kadar sürüklediğini söylediği öğrenilen Mehmet S.’nin adli makamlarca serbest bırakıldığı öğrenildi.

Şiddet Var Ceza Yok

Türkiye’nin dört biryanından hayvana şiddet haberleri gelirken hayvanları koruyacak biryasa ise hala yok! Hayvana yönelik şiddet cezasız kaldıkça maalesef şiddet vakalarında azalma olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Olume Terk Edilen Kopekleri Mahalleli Hayvanseverler Sahip Cikti

Ölüme Terk Edilen Köpeklere Mahalle Sakinleri Sahip Çıktı

Evcil Hayvanlarinizin Pelus Kardeslerine Bayilacaksiniz

Evcil Hayvanların Peluş İkizlerine Bayılacaksınız