in ,

Köpeği Çitlere Sıkışmasın Diye İlginç Bir Yöntem Buldu

Köpeğinin çitlere sıkışmasını istemediği için ona yaptığı bu değişik fikir binlerce etkileşime sebep oldu.

Julia Morley, Lu-Seal‘i Pittsburgh‘daki bir barınakta ilk karşılaşmalarında, küçük Chihuahua zar zor yürüyebiliyordu. Kendi boyundaki bir köpeğin sahip olduğu sağlıklı kilonun iki katı kadardı. Ancak Morley eve geldiğinde, 9 yaşındaki köpek zayıflamaya başladı. Morley, “Onu sağlıklı bir diyete soktum ve dayanabildiği kadar yürüttüm ve kiloları düştü” dedi. “Şimdi sağlıklı bir kiloda ve harika gidiyor.”

Kopegi Citlere Sikismasin Diye Kasik Ile Guvenlik Yontemi Uyguladi2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Lu-Seal üç yıldır sağlıklı bir kiloda ve her zamankinden daha aktif. Ancak kilo kaybı, annesinin bahçesine yeni bir çit yerleştirdiği zamana kadar belirgin olmamıştı . Morley, “Ben onu seçtiğimde çitin parmaklıklarının arasına sığacağı hiç aklıma gelmemişti, ancak .it takılır takılmaz bir sorun olacağı anlaşıldı,” dedi Morley. Lu-Seal, her zaman en iyi ikramları veren komşusu Eddie ile vakit geçirmeye bayılıyor. Ve yeni çit, Lu-Seal’in onu kovalaması için bahçesinden çıkmasına geldiğinde küçük bir zorluk meydana geldiğini fark etti.

Kopegi Citlere Sikismasin Diye Kasik Ile Guvenlik Yontemi Uyguladi5

Lu-Seal’in Takipçilerinden Şahane Çözüm

Lu-Seal her dışarı çıktığında çitin içinden geçmeye kararlıydı . Morley, Lu-Seal’in Instagram hesabında bu anları paylaştı ve köpeğin takipçilerinden biri komik bir çözüm buldu: Lu-Seal’in sırtına bir “güvenlik kaşığı” yerleştirilmesini söyledi. Kaşık fikri işe yarayacak kadar çılgınca görünüyordu ve sonuçlar çok komikti. Morley, “Velcro kablo bağlarıyla onu koşum takımına bağladım ve bir cazibe gibi çalıştı” dedi. “Bunu sadece geçici bir çözüm olarak kullandık. Peyzaj mimarı bir hafta sonra geri geldi ve çitlere köpek korumaları yerleştirdi. “ açıklamasını yaptı.

Çitin üzerindeki köpek korumaları sayesinde Lu-Seal, çitin yanından gizlice geçme arayışından vazgeçti. Ancak bu, komşusunun kendisine ikramlar vermeye ikna etmekten vazgeçtiği anlamına gelmez. Morley, “Bunun yerine, kurabiye seyri sırasında Eddie’yi ne zaman görse, kapıya koşuyor ve onu görmem için benim onu ​​almamı bekliyor,” dedi. “Lu-Seal sadece oldukça iyimser. Yüzünde kalıcı bir gülümseme var ve hiçbir şey onu sakinleştirmiyor gibi görünüyor. “

Kopegi Citlere Sikismasin Diye Kasik Ile Guvenlik Yontemi Uyguladi3

Lu-Seal ve kilo verme yolculuğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu Instagram’da takip edebilirsiniz .

Kaynak: thedodo.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Otomobil Hizla Carpti Oldu Sanilan Kopek Ayaga Kalkti

Otomobil Hızla Çarptı, Öldü Sanılan Köpek Ayağa Kalktı

Dogal Yasam Alanlarinda Yasayan Danalari Uyusturucu Ignelerle Avladilar 2 1

Doğal Yaşam Alanlarında Yaşayan Danaları Uyuşturucu İğnelerle Avladılar!