in

Köpeğe Tecavüz Ederken Yakalandı, Serbest Bırakıldı!

İzmit’te bir sitede bulunan kameriyede sokak köpeğine tecavüz ettiği iddia edilen 47 yaşındaki R.K., bölgede oturan bir kişi tarafından dövüldü. R.K. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Olay dün sabah erken saatlerde, Bayındırlık Kalıcı Konutları’nda bulunan bir sitede meydana geldi. İddiaya göre, sitede bir apartmandaki dairede oturan R.K. sitenin bahçesindeki kameriyede bir köpeğe tecavüz etti.

595b0ec67152d843806b33ad

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sitede oturan M.T., sabah namazını kılmak için kalkarken, eşi dışarıdan gelen sesleri duyarak pencereden baktığında kameriyede köpeğe tecavüz eden kişiyi gördü. Eşinin haber vermesi üzerine pencereden bakan M.T. hemen evden dışarı çıkarak R.K.’yı dövdü. Apartmandan inenler müdahalede bulunurken, polise haber verdi.137089

Olay yerine gelen polis ekipleri M.T. ve R.K’yı Bekirpaşa Polis Merkezi’ne götürdü. Aldığı darbelerle yüzünde yaralar oluşan R.K. hakkında hayasızca hareketlerde bulunmaktan soruşturma başlatılırken, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. M.T. hakkında ise kasten yaralama suçundan işlem yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arabanın Arkasına Bağlanarak Metrelerce Sürüklenen Köpeğin Sağlığı Ciddiyetini Koruyoröç

Arabanın Arkasına Bağlanarak Metrelerce Sürüklenen Köpeğin Sağlığı Ciddiyetini Koruyor

Deniz Kaplumbağlararını Korumaya Adanmış Muhteşem Bir Yaşam Öyküsüöç

Deniz Kaplumbağalarını Korumaya Adanmış Muhteşem Bir Yaşam Öyküsü