in

Köpeğe Tecavüz Eden Adam 21 Ay Hapis Cezası Aldı

İngiltere’de yaşayan 51 yaşındaki adam, 23 yıllık eşini kaybettiğini ve acısını dindirmek için köpeğe tecavüz ettiğini itiraf etti. İngiliz adam, çıkarıldığı mahkemece 21 ay hapis cezasına çarptırıldı

İngiltere’de yaşayan 51 yaşındaki Nick Tyson, köpeğe tecavüz edip o anları videoya kaydettiği gerekçesi ile 21 ay hapis cezası aldı. Tyson savunmasında eşinin ölümünün acısını dindirmeye çalıştığını söyledi.

5acaf8ba0f254301784076bf

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hürriyet’in haberine göre polis, başka bir olaydan dolayı adamın evinde arama yaparken cep telefonunu ve bilgisayarını incelediğinde köpeğe tecavüz ettiği videolara denk gelip soruşturma açtı.

Tyson’ın bilgisayarında ayrıca çocukların yasa dışı olarak oynatıldığı cinsel içerikli film görüntülerine rastlandı. Tyson, mahkemede kısa bir süre önce 23 yıllık eşini kaybettiğin ve acısını dindirmek için köpeğe tecavüz edip çocukların yasa dışı olarak oynatıldığı cinsel içerikli film izleyerek acısını dindirmeye çalıştığını söyledi.

21 Ay Hapis Cezas Aldı

Mahkeme, Tyson’a köpeğe tecavüz ve çocukların yasa dışı olarak oynatıldığı cinsel içerikli film bulundurma suçlarında 21 ay hapis cezası verdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görme Engelli Memur Kaybolan Rehber Köpeğini Arıyoröç

Görme Engelli Memur, Kaybolan Rehber Köpeğini Arıyor

Bartında Kurşunlanarak Ölen İki Yunus Kıyıya Vurduöç

Bartın’da Kurşunlanarak Ölen İki Yunus Kıyıya Vurdu