in

Köpeğe Kötü Muamele Sanal Devriyede Fark Edildi

Eskişehir’de sosyal medyada paylaşılan görüntüleri inceleyen jandarma ekipleri, hayvanlara kötü muamele uygulayan ve usulsüz köpek alım satımı yaptıkları tespit edilen şahısları bularak 2 bin 66 lira idari para cezası uyguladı.

Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma ekiplerince sosyal medya üzerinden yapılan sanal devriye neticesinde hayvanlara kötü muamele uygulayan ve usulsüz köpek alım satımı yaptıkları tespit edilen şahıslara yönelik araştırma başlatıldı. Yapılan detaylı araştırma neticesinde; Çifteler ilçesi Saithalimpaşa mahallesinde M.S. isimli şahsın hayvanlara kötü muamelede bulunduğu ve konu ile ilgili görüntüleri sosyal medyada paylaştığı, M.B. isimli şahsın ise usulsüz köpek alım satımı yaptığı tespit edildi.

Kopege Kotu Muamele Sanal Devriyede Fark Edildi 2 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ESKİŞEHİR’DE SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILAN GÖRÜNTÜLERİ İNCELEYEN JANDARMA EKİPLERİ, HAYVANLARA KÖTÜ MUAMELE UYGULAYAN VE USULSÜZ KÖPEK ALIM SATIMI YAPTIKLARI TESPİT EDİLEN ŞAHISLARI BULARAK 2 BİN 66 LİRA İDARİ PARA CEZASI UYGULADI. (İHA/ESKİŞEHİR-İHA) Eskişehir’de sosyal medyada paylaşılan görüntüleri inceleyen jandarma ekipleri, hayvanlara kötü muamele uygulayan ve usulsüz köpek alım satımı yaptıkları tespit edilen şahısları bularak 2 bin 66 lira idari para cezası uyguladı.


Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ve Eskişehir Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri ile birlikte şüpheliler M.S. ve M.B. hakkında 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanununa muhalefet suçundan her iki şüpheliye toplam 2 bin 66 TL idari para cezası uygulandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Civril Deresinde Su Seviyesi Yukseldi 1 Kedi ve Kirpi Mahsur Kaldi

Çivril Deresi’nde Su Seviyesi Yükseldi, 1 Kedi ve Kirpi Mahsur Kaldı

Sahibinin Elinden Kurtulup Camiye Dalan Kopegin Yasattigi Heyecan Guvenlik Kameralarina Yansidi

Sahibinin Elinden Kurtulup Camiye Dalan Köpeğin Yaşattığı Heyecan Güvenlik Kameralarına Yansıdı