in

Konya’da Köpeği Diri Diri Yaktılar

Konya’nın Akşehir ilçesinde bir köpek diri diri yakılarak öldürüldü.

Akşehir Seyran Mahallesi Zümrüt Camii‘nin yanındaki ormanlık arazide dün akşam saatlerinde Akşehir sokak hayvanları koruma gönüllüsü Yücel Türkcan‘ın sahip çıktığı köpek kimliği belirsiz kişilerce yakıldı.

Konyada Köpeği Diri Diri Yaktılaröç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Habertürk’ten Mehmet Andaç’ın haberine göre, can havliyle sağa sola kaçmaya çalışan köpek ile birlikte otlar da yandı. Durumu fark eden vatandaşların haber verdiği Türkcan gözyaşlarına hakim olamadı. Bunun bir vahşet olduğunu belirten Türkcan “Burada bu hayvanı yakmışlar. Yazıklar olsun! İnsanlıktan utanın. Allah kahretsin bunu yapanı. Cayır cayır yakmışlar. Ben yaşatmak için çalışırken, yavruyken ben baktım büyüttüm, mama verdim yedirdim. Bu kadar mı vahşileştiniz? Bunu yapan insan olamaz” dedi.

Konyada Köpeği Diri Diri Yaktılar2
Olay yerine gelen polis ekipleri, yaptığı incelemelerin ardından köpek ilçe çöplüğüne götürerek gömüldü. Polis, hayvanı vahşice öldüren kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Köpeğe sahip çıkan Yücel Türkcan sosyal medya hesabından köpeğinin yanmış fotoğraflarını paylaştı. Fotoğrafları gören vatandaşlar olaya tepki gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Odunpazarının Köpeklerini Bu Kez Çocuklar Doyurduöç

Odunpazarı’nın Köpeklerini Bu Kez Çocuklar Doyurdu

korumaaltındakivaşakolduruldu

Koruma Altındaki Vaşak, Cani Avcılar Tarafından Öldürüldü