in

Konya’da Akıllara Durgunluk Veren Olay: Öğrencilere Kese Kağıdı içinde Civciv Hediye Ettiler!

Konya’da yumurtalık tavuk üretimi yapan Acar Yarka Tavukçuluk firması, bir ilk ve ortaokulda, karnesiyle birlikte takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencilere, 2’şer adet civciv hediye etti.

Gün geçmiyor ki ülkemizde garip bir olay yaşanmasın. Konya’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Konya’da merkez Meram İlçesi’nde yumurtalık tavuk için civciv, etlik tavuk ile ördek ve hindi üretimi gerçekleştiren Acar Yarka Tavukçuluk firması, sosyal sorumluluk projesi kapsamında çocuklara karne hediyesi olarak civciv dağıttı.

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Firmanın bulunduğu Ali Ulvi Kurucu Mahallesi’ndeki Ali Yaman İlk ve Ortaokulu’nda karneleriyle birlikte takdir ve teşekkür belgesi alan 85 öğrenci ile anaokulunda öğrenim gören 15 öğrenciye 2’şer adet civciv hediye edildi.

Hiçbir canlının hediye edilemeyeceğini bilmeyen firma yöneticileri civciv hediye ettikleri çocukların ailelerinin hepsinin civcivleri evine kabul edeceği kanısına nereden vardıkları merak konusu. Çocuklara hayvan sevgisi aşılamanın yolunun hayvan hediye etmekten değil, çocuklara tüm hayvanların yaşam hakkına saygıyı öğretmekten geçtiğini hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ellen Degeneres Ali Dede’nin Videosunu Paylaştı!

Obez Kedi Tombalak, Zehirlendi