in

Konuşacak Kimseyi Bulamayınca Sokaktaki Hayvanlar Ona Dostluk Etti!

COVID-19 tedbirleri kapsamında belirli saatler arasında sokağa çıkmalarına izin verilen 65 yaş üstü vatandaşlardan İbrahim Yücel sohbet edecek kimseyi bulamayınca sokaktaki köpeklerle dost oldu ve hayvanları severek oyalandı.

İçişleri Bakanlığının genelgesiyle bayramın birinci günü 14.00-20.00 saatlerinde yürüme mesafesiyle sınırlı olmak, sosyal mesafe kuralına riayet etmek ve maske takmak kaydıyla 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların dışarı çıkabileceğinin açıklanmasının ardından Cumhuriyet Mahallesinde oturan 81 yaşındaki İbrahim Yücel sokağa çıktı. Bir süre Çarşı Camii önündeki bankta oturan Yücel, sohbet edecek kimse bulamayınca caddede gezen köpekleri severek onlarla bir süre oyalandı.

Sokağa çıkma kısıtlamasının 6 saatliğine kaldırılmasına çok sevindiklerini söyleyen İbrahim Yücel, “Büyük bir hevesle dışarıya çıktım. Ancak saatlerce bankta oturduğum halde sohbet edecek bir arkadaş bulamadım. Canım sıkılmaya başlamıştı, ben köpekleri çok severim. Bu sırada caddede gezinen iki sokak köpeğinin yanına giderek onları okşayıp bir süre oyalandım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tokat sokak hayvanı besleme

Bayramda Sokaktaki Dostlar Unutulmadı

CEMİL ŞAHİN GÜVERCİNLERİ BESLEYEN YAŞLI

6 Saat İzin Verilince, Herkes Muhabbete O ise Güvercinlere Koştu