in

‘Komünist Başkan’ Maçoğlu: ‘Çiçek Yerine Sokak Hayvanlarına Destek İstiyorum’

Bugün Mazbatasını alan Türkiye’nin ilk ve tek TKP’li Belediye Başkanı olan Fatih Mehmet Maçoğlu tebrik için çiçek gönderilmememsini bunun yerine sokak hayvanları için destek istediğini açıkladı.

30 Mart 2014’te yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Ovacık Belediye Başkanlığı’nı kazanıp Türkiye’nin ilk ve tek TKP’li Belediye Başkanı olan Fatih Mehmet Maçoğlu, 31 Mart seçiminde Tunceli’den aday oldu.

Komünist Başka Maçoğlu Çiçek Yerine Sokak Hayvanlarına Destek İstiyorumöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Seçimi yüzde 32.77 oy oranıyla kazanan Maçoğlu, Tunceli’nin yeni belediye başkanı seçildi. Ovacık Belediyesi’ni halefine devreden Maçoğlu’na ‘güvenlik’ gerekçesiyle verilmeyen mazbatası bugün kendisine teslim edildi.

Maçoğlu, “Bütün dostlarımızı, bütün arkadaşlarımızı, hiç kimseyi ayırt etmeden, herkesin çok rahat gelebileceği bir belediye ve kapıları açık olan belediye olacağını bugün de söylemek istiyorum” dedi.

‘HEDİYE VE ÇİÇEK YERİNE SOKAK HAYVANLARINA KATKI BEKLİYORUZ’

Sokak hayvanları için destek isteyen Maçoğlu, “Muhtemeldir, bir önceki dönemin Ovacık Belediyesi tecrübesiyle birçok dostumuz bize hediye ya da çiçek getirmeye çalışacak ama biz sokaktaki hayvanların genel durumunu göz önünde bulundurarak onların bundan sonra daha iyi, daha rahat bir yaşamı olması adına dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan hediye ve çiçek yerine, açacağımız bir hesaba verecekleri destekle sokaktaki hayvanların sorunlarına bir nebzede katkı olmaya davet ediyoruz” ifadesini kullandı.

Trabzon Ortaca Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir de tebrikler için çiçek yerine sokak hayvanları için mama istedi.

https://www.instagram.com/p/Bv2IKd1h-AN/?utm_source=ig_web_copy_link

Sokak hayvanlarını unutmayan belediye başkanlarını tebrik ediyoruz, görevlerinde başarılar diliyoruz .👏🐾

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Aracın Çarpıp Kaçtığı Köpeğe Oyuncu Melis Sezen Sahip Çıktıöç

Bir Aracın Çarpıp Kaçtığı Köpeğe Oyuncu Melis Sezen Sahip Çıktı

topal ördek ne demek

‘Topal Ördek’ Ne Demek?