in

Kocası Tarafından Köpeğiyle Sokağa Atılan İngiliz Kadın Barınağa Sığındı

Fethiye’de evlendiği Osman Ş’den şiddet gören Melanie Jane Ş. kocası tarafından köpeğiyle birlikte sokağa atılınca Dalaman’daki sokak hayvanları bakım ve rehabilitasyon merkezine sığındı.

Muğla‘nın Fethiye ilçesinde eşinden şiddet gören ve köpeği ile birlikte sokağa terk edilen İngiliz vatandaşı Melanie Jane Ş. (39) Dalaman’daki sokak hayvanları bakım ve rehabilitasyon merkezine sığındı. İlginç olay Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşandı. Melanie Jane Ş, eşi Osman Ş. tarafından şiddete maruz kalarak köpeği ile birlikte evden kovuldu.

Kocası Tarafından Köpeğiyle Sokağa Atılan İngiliz Kadın Barınağa Sığındıöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ÇARESİZ KALDI
Yeni Asır’dan Ömer Kundakçı’nın haberine göre Melanie Jane Ş, kalacak yeri olmadığı için köpeği ile birlikte Dalaman’daki sokak hayvanları bakım ve rehabilitasyon merkezine sığındı. Hayvan Dostları Derneği (HAYDOS) Başkanı Türkan Dağdelen ile görüşen Melanie Jane Ş. eşinden şiddet gördüğünü iddia etti. Kalacak bir yeri olmadığını, bir süre köpeği ile birlikte sonra da köpeği burada bırakarak kendisinin İngiltere’ye döneceğini söyledi.

TEHDİT VE BASKI
Melanie Jane Ş, “Eşim Osman Ş. ile 2 yıl öne Fethiye’de tanıştım. Bir süre önce de evlendik. Sürekli bana şiddet Ülkeme dönmeme izin vermedi, beni sürekli tehdit etti. Tehdit ve şiddet uygulamaları artmaya başlayınca şikayetçi oldum. Vazgeçmem için sürekli baskı yaptı. ‘Davayı geri çekmezsen seni öldürürüm’ dedi ve vazgeçmeyince 3 gün önce köpeğime de şiddet uygulayarak evden attı. Daha sonra beni de attı. Köpeğimle birlikte buraya sığındım. Köpeğimi burada bırakarak ülkeme döneceğim” dedi.

İLK KEZ BÖYLE BİR ŞEY GÖRDÜM”
HAYDOS Başkanı Türkan Dağdelen, “Kapıda gördüğümüzde köpeği bırakıp gidecek sanmıştık. Köpeğine ve kendisine sahip çıktık. Köpeğiyle birlikte hayvan barınağına sığınan insanı da gördük. Kendisi eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Barınağımızda 4 gün misafir ettik. Köpeği bize emanet ve kendisi yarın ülkesine dönüyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İngiltere Premier Lig 2018 2019 sezonunun 25. haftasında Everton ile Wolverhampton arasında oynanan maça bir kedinin sahaya çıkıp oradan ayrılmak istememesinden dolayı ara verildi.öç

Premier Lig Maçına Ara Verdirten Kedi Taraftarların Alkışlarını Topladı

siyam kedisi özellikleri

Kediler Aleminin En Gevezeleri: ‘Siyam Kedileri’