in

Kocaeli’de Tüfekle Vurulan Köpek Hayatını Kaybetti

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde, sahilde kanlar içerisinde bulunan bir köpek vatandaşlar tarafından veterinere götürüldü. Müdahaleye rağmen ölen köpeği, tavuklarına saldırdığı için vurduğu tahmin edilen kişi aranıyor.

Dün öğle saatlerinde, Körfez Tütünçiftlik sahilinde boğazı kanlar içerisinde kalan bir köpeği yerde gören vatandaşlar, ilçede bulunan bir veterinere götürdü. Veteriner hekim yaralanan köpeğe müdahalede bulunurken, hayvan tüm çabalara rağmen öldü.

Kocaelide Tüfekle Vurulan Köpek Hayatını Kaybetti1 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köpeğin fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Vehbi Kıranşel, “Kocaeli Körfez Çiftlik Sahili vapur iskelesi yakınlarında boğazından saçma ile vurulmuş bir köpek arkadaşlarımızın çabalarına rağmen kurtarılamadı. Emniyetimizden ve belediye ekiplerimizden bu canilerin bulunmasını ve toplum önünde ifşa edilmesini bekliyoruz” diye paylaşımda bulundu.

Kocaelide Tüfekle Vurulan Köpek Hayatını Kaybetti3

 

Vehbi Kıranşel’in paylaşımının ardından birçok kişi köpeğin öldürülmesine tepki gösterdi. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kıranşel’in paylaşımına, “Bu vahşeti yapan kişi veya kişilerin bulunması adına gerekli girişimler başlatılmıştır” diye cevap verdi.

tufekle vurulan kopek oldu 2482 dhaphoto5

Yapılan ilk incelemelere göre köpeğe bir kişinin tavuklarına saldırdığı gerekçesiyle tüfekle ateş ettiği tespit edilirken, polis kimliği belirlenen şüphelinin evine gitti. Ancak, köpeği vurduğu iddia edilen kişi evinde bulunamadı. Polis, şüphelinin yakalanması için çalışma yürütüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fatihte hayvanseverleri ayaga kaldiran olay

Fatih’te Sokak Kedisine Yapılanlar İsyan Ettirdi… Yeter Artık!

Kadıköyde Döve Döve Sokağa Atılan Köpeğin Aylar Önce Kaçırıldığı İddia Edildiöç

Kadıköy’de Döve Döve Sokağa Atılan Köpeğin Aylar Önce Kaçırıldığı İddia Edildi