in

Kocaeli Üniversitesinin Patileri Sevgi ve Mamaya Doydu

Kocaeli Üniversitesindeki ve çevresindeki sokak hayvanları Ajanimo.com, Markama.com ile Kocaeli Üniversitesi Doğa ve Hayvan Dostları Kulubü iş birliği ile doyuruldu.

Ajanimo.com ve Markama.com iş birliği ile Kocaeli Üniversitesindeki ve çevresindeki sokak  hayvanlarının karnı doyuruldu. Kocaeli Üniversitesi Doğa ve Hayvan Dostları Kulubü öğrencileri ile beraber gerçekleştirilen etkinlikte hayvanlara kuru mama, yaş mama ve ödül mamaları verildi.

 

Kocaeli Kent ormanında yaşayan köpekler ve Umuttepe kampüsünde yaşayan onlarca köpek öğrenciler ve katılımcılar tarafından hem sevgiyle hem de mamayla doyuruldu.

Kampüste öğrencilerin ilgi ve bakımı ile yaşamına devam eden hayvanlar mamaların dağıtılmasını dört gözle bekledi. Kampüste yetişkin köpeklerin yanı sıra yavru köpekler de yaşıyor. Yavru köpekler getirilen yaş mamalar ile beslenirken katılımcıların ilgi odağı oldular.

Kocaeli Üniversitesi Doğa ve Hayvan Dostları Kulubü öğrencilerinin imkanları ile beslenen köpekler genelde ev yemeği ile beslendikleri için kuru mamayı sevinçle karşıladılar.

Besleme etkinliğine veteriner teknikeri de katılarak hayvanların sağlık durumları da kontrol edildi. Neyse ki öğrenci abi ve ablaları tarafından özenle bakılan hayvanlarda ciddi bir sağlık problemine rastlanmadı.

Hayvanların sevgi ve mama ihtiyacının karşılandığ etkinlik katılımcıların ve hayvanların mutluluğu ile son buludu.

Onlar doydu biz mutlu olduk.

Sizler de Umuttepe’nin patilerine mama göndererek onları mutlu edebilirsiniz.

 

 

Üç Ayaklı Kedi Mahalle Sakinlerinin Göz Bebeği Oldu

Yaralı Halde Bulunan Akbaba Tedavi Altına Alındı