in

Kıvanç Tatlıtuğ’un COVID-19 test sonuçları belli oldu!

Önceki akşam COVID-19 şüphesiyle hastaneye yatan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un test sonuçları negatif çıktı.

15 gün boyunca eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile Kemerburgaz’da orman içinde bulunan evlerinde sosyal izolasyondayken rahatsızlanan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ önceki akşam hastaneye giderek test yaptırdı.

36 yaşındaki oyuncunun COVID-19 test sonucu negatif çıktı. Tatlıtuğ sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak şunları söyledi:

“Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile geldiğim hastanede yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım. Covid-19 test sonucumun negatif geldiğini öğrendim. Yarın yapılacak son kontrollerim sonucuna göre gerekirse evde takip ve tedavime karar verilecektir… Corona virüse yakalanmadığının anlaşılmasının ardından eşinden açıklama geldi.

Yoğun mesai harcayan sağlık personellerine çok teşekkür ediyor başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar olmak üzere tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum. Dualarımız sizinle” dedi.

Evcil dostlarının yanı sıra sokak hayvanları için de sürekli çalışma içerisinde olan ünlü oyuncu Tatlıtuğ, geçtiğimiz aylarda barınak kurmak için hayvan dostu insanlarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmuştu.

 

Survivor’da Ödül Oyununu Kazanan Ersin Korkut, Köpeğini Sordu

Baraj Suları Yükseldi, Kediler Damda Mahsur Kaldı