in

Kişiliğinin Sağlıksız Boyutundaki Şahıs,Komşusunu Pompalıyla Yaraladı, Köpeğini Öldürdü!

Antalya’da kişiliğinin sağlıksız boyutundaki bir şahıs, takıntı haline getirdiği köpek yüzünden komşusuyla sürekli tartışıyor. Olayın yaşandığı gün pompalı tüfeği ile haneye tecavüz eden şahıs önce köpeği öldürüyor sonra kadını yaralıyor.

2 yıldır Döşemealtı ilçesi Aşığıoba Mahallesi’nde 4 çocuğuyla yaşayan 56 yaşındaki Asiye Emekli ile karşı komşuları arasında çeşitli nedenlerden dolayı küçük tartışmalar çıktı. Son 1 yıldır bu tartışmalar büyüyüp darp olayına kadar gidince taraflar karakolluk oldu. Asiye Emekli’nin 4 ay önce ise eşi vefat etti. Asiye Emekli’nin çocuklarının yasaklı bir cins köpek beslemesi nedeniyle karşı komşu İ.Y. ile sık sık aralarında tartışmalar oldu. Kurban Bayramı’nın 4. günü sabah saatlerinde Asiye Emekli ile İ.Y. arasında yine tartışma başladı. Bu tartışmada sinirlenen İ.Y., evine gidip aldığı pompalı tüfekle geri geldi. Dışarıdan eve ateş edip daha sonra bahçeye giren İ.Y., önce merdiven altında yatan köpeği öldürdü.

Kisiliginin Sagliksiz Boyutundaki Sahis Tartistigi Komsusuna Pompali Tufekle Yaralad Kopegini Oldurdu ajanimo

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Daha sonra pencerenin camını kıran İ.Y., girdiği evde Asiye Emekli ve çocukları Tuğba Emekli (23) ile oğlu Halil Emekli’yi (18) tehdit etti. İ.Y, tehditlerinin ardından Asiye Emekli’nin üzerine ateş etti. Annesinin sağ kolunun kanlar içinde kaldığını gören Tuğba Emekli, bir daha ateş etmemesi için şüphelinin önüne geçti ve annesini öldürmemesi için yalvardı. Yaşananların ardından kaçan İ.Y., daha sonra jandarma tarafından gözaltına alındı. Çok kan kaybeden, sol kolundan da yaralanan Asiye Emekli, ambulansla kent merkezindeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Tedavisine devam edilen Asiye Emekli’nin kolunu kurtarmak için doktorların müdahalesi devam ediyor. Annesi gözlerinin önünde kurşunların hedefi olan Tuğba Emekli ise adaletin yerini bulacağına inandığını belirtti.

Kisiliginin Sagliksiz Boyutundaki Sahis Tartistigi Komsusuna Pompali Tufekle Ates Edip Yaraladi Kopegini de Oldurdu

Annesini Öldürmemesi İçin Yalvardı

Annesinin, ‘Koşun yardım edin adam beni öldürecek’ sözleriyle uyandıklarını anlatan Emekli, “Hemen uyandık, bu şahıs bağırmaya devam ediyordu eve taş falan fırlattı. Şahıs daha sonra koşarak eve gidip tüfeği alıp geri geldi. Şahıs tüfeği sallaya sallaya gelince biz eve kaçtık. Dışarıdan birkaç el eve ateş etti. Kardeşimi saçmalar sıyırdı. Girişte merdiven altında köpeğim vardı ona ateş ederek öldürdü. Ardından kapıya geldi, camı kırdı. Ben ailemi bir odaya topladım. İçeri giren şahıs kafamıza tüfek dayadı. ‘Hepinizi öldüreceğim sizin, sizi öldürmeye geldim’ dedi. Anneme tüfeği sıktı saçmalar yakın mesafeden koluna geldi. Önüne geçtim annemin, yalvardım, annesiz kalmak istemiyorum, zaten babasızım. Yalvardım yakardım. ‘Benden şikayetçi olursanız, cezaevinden çıkar yarım kalan işimi bitiririm’ dedi” diye konuştu.

Ofkeli komsu tartistigi komsusunun evine pompaliyla ates etti anne kolundan yaralandi kopek katledildi4

“Adalete Güveniyoruz”

Kurşunların hedefi olmaktan kurtulan Tuğba Emekli, yalvarmasının ardından şahsın evden çıkıp gittiğini dile getirerek, “Arabasına binip gitti. Annem hala acı çekiyor. Kolunu kaybetme riski var. 8 saatlik bir ameliyat geçirdi. İki kardeşimle ifademizi verdik. Şüpheli de yakalanmış. Bu şahsın cezaevinden çıkmamasını istiyoruz. Adalete güveniyoruz. Bizim kurtulmamız çok büyük şanstı. Bu şahıs evi savaş alanına çevirdi. Evimize gidemiyoruz, korkuyoruz” dedi. Daha önce komşularının annesini darp ettiğini ve karakolluk olduklarını hatırlatan Emekli, “Sonradan aramız bozuldu. Annemle komşu kadının arasındaki tartışmalar bu noktaya geldi. Keçilerin birbirine karışmasından dolayı bile tartışmalar çıktı. Bunun gibi olaylarla büyüdü ve düşmanlığa kadar geldi. Biz canımızı zor kurtardık. Adalet istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Kisiliginin Sagliksiz Boyutundaki Sahis Tartistigi Komsusuna Pompali Tufekle Ates Edip Yaraladi Kopegini de Oldurdu 2

“Hayatımı mahvetti”

Yoğun bakımdan servise alınan ve güçlükle konuşabilen Asiye Emekli ise, “Sabahleyin kalktım, kapının önüne gelmiş bana, ‘Seni öldüreceğim, seni burada yaşatmayacağım, cezaevine girip çıksam da seni öldüreceğim’ dedi. 4 çocuğum var ben ölürsem tamamen yetim kalacaklar. Bu şahsı salmasınlar. Benim hayatımı mahvetti. Pompalı tüfekle evime salona kadar girdi. Evimi paramparça etti, köpeğimi öldürdü. Kolum düştü yere. Ben ölmek istemiyorum, adalet istiyorum. Çocuklarım var çünkü. Evimim her yerini delik deşik etti. Oğlumu da yaraladı. Hepinizi burada öldüreceğim dedi, çocuklarım saklandı” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tepebasi Belediyesinden Yilana dokunmayin Anonsu 2 1

Tepebaşı Belediyesi’nden “Yılana dokunmayın” Anonsu

Plajda Guneslenen Ineklerin Keyif Dolu Anlari Kameralara Yansidi1 e1627313665640

İnekler, Plaja Akın Etti