in

Kırsala Terk Edilen Köpekler Açlıktan Hayatını Kaybetti!

Adıyaman’ın Sincik ilçesine bağlı Aksu köyü ve Türk Dağı bölgesine bırakıldığı iddia edilen köpekler açlıktan öldü.

Kulaklarında küpesi bulunan onlarca köpek Sincik Malatya yol güzergahında bulunan Aksu köyü ve çevresine bırakıldı. Kim veya kimler tarafından bırakıldığı öğrenilemeyen köpekler birkaç gün boyunca aç kalınca bazıları açlık ve soğuktan öldü.

Kırsala Terk Edilen Köpekler Açlıktan Hayatını Kaybettiöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köylü vatandaşların dikkatini çeken köpeklerin bazılarını öldüğü gören vatandaşlar yaklaşık 20 köpekten bazılarının açlıktan öldüğünü dile getirdi.
Ölen köpekler nedeniyle çevreye kötü kokular yayıldığını belirten vatandaşlar, aç kalan köpekleri ekmek ve yiyecekler ile besledi.

AW845959 02
Köylü vatandaşların şikayeti üzereni Sincik Kaymakamlığının talimatıyla İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri konuyla ilgili inceleme başlattı.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Bu gibi olaylar sadece uzak koylerde ,kirlik aciklik yerlerde olmuyor Istanbul gibi buyuk bir sehrin icinde bile vuk’u buluyor, gozlerimle gordum..!
    Cok yazik..onlar da Allah tarafindan yaratilmislardir ve ayni bizim gibi aclik ve soguk derdi cekerler..belediyeler daha duygulu ve merhametli kararlar verip ahaliden de yardim isteseler bu hususda cok iyi olur..
    Ne insan ne baska canlilar aclikdan,sogukdan,bakimsizlikdan olmese cok daha iyi cok daha memnuniyet yaratan bir yasayis olmaz mi ?!!? Hepimiz icin?!?!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 Kiloluk Tombik Bir Patiöç

Açlıktan Ölmek Üzereyken Bulundu, Şimdi 11 Kiloluk Tombik Bir ‘Pati’

Çukura Düşen Yavru Köpeği İtfaiye Ekipleri Kurtardı öç

Çukura Düşen Yavru Köpeği İtfaiye Ekipleri Kurtardı