in ,

Kirpiler Mamasını Yiyor, O Kirpilerin Mamayı Yemesini İzliyor

Kütahya’nın Hisarcık ilçesine bağlı Dereköy’de Kamil Akar isimli vatandaş bahçesine kedisi için bıraktığı mamaları iki kirpinin yediği ve kedisinin de kirpilerin mama yemesini izlediği anları cep telefonu ile görüntüledi. Hayvanlar birlikte yaşamayı ve paylaşmayı öğrendi, insan öğrenemedi!

Dereköy’de ikamet eden Kamil Akar, bir hafta önce kedisi için bahçeye bıraktığı mamayı iki kirpi yerken kedisinin onlara hiç bir şey yapmadan sadece onların mama yemesini izlediği görünce çok şaşırdı ve o anları cep telefonuyla kaydetti.

Kedi Kendi Mamasini Kirpilerle Paylasiyor

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kedi Mamasını, Kirpiler Doyduktan Sonra Yiyor

Kamil Akar, “ Bıraktığım mamayı kedimin yemesine fırsat vermeyen iki kirpi, bir haftadan bu yana gece saat 21.00-24.00 saatleri arasında bahçemde ortaya çıkıp kedimin mamalarını yedikten sonra gidiyorlar. Artık iyice alıştılar ve her gece geliyorlar. Kedim için aldığım 10 kilo mama önceden bir ay yetiyordu, mamadan kirpilerin de yemeye başlamasıyla bir haftada tükendi. Kirpiler yemleri yerken kedim de onları merakla izliyor ve onlara hiçbir şekilde zarar vermiyor. Mamasını kirpiler gittikten sonra yiyor. Onların mama yiyişlerini izlemek beni mutlu ediyor. Kirpiler gelmeye devam ettikçe onları beslemeyi sürdüreceğim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yanginda kopeginin kulubesi yanmisti minik Mervenin hayali gercek oldu 4

Marmaris Yangınında Kendi Evleri de Kül Oldu Ama Minik Merve Doğumgününde Köpeği Cess’inin Yanan Yuvası İçin Dilek Tuttu

Yangindan Kurtarilan Yavru Leylek Hayata Tutundu 3

Yangından Kurtarılan Yavru Leylek Leyla Hayata Tutundu