in

Kırmızı Oda’nın Delikanlı Sadi’si Erkan Petekkaya’nın Karga ile Muhteşem Dostluğu

Kırmızı Oda dizisindeki başarılı oyunculuğuyla herkesi kendine hayran bırakan Erkan Petekkaya, namıdiğer Delikanlı Sadi’nin en yakın dostlarından birinin bir karga olduğunu biliyor muydunuz?

Ekranların sevilen ve aranılan yüzü Erkan Petekkaya, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana kilitleyen Kırmızı Oda dizisiyle son günlerde adından sıkça söz ettiriyor. Sosyal medya hesabını da oldukça aktif olarak kullanan ünlü oyuncu, hesabında paylaştıklarıyla da sevenleriyle etkileşim halinde. Hayvan sevgisini sosyal medya hesabında da gösteren Petekkaya, paylaştığı eğlenceli karga videoları ile de yakın dostunu takipçileriyle tanıştırıyor.

Kirmizi Odanin Delikanli Sadisi Erkan Petekkayanin Karga ile Muhtesem Dostlugu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Erkan Petekkaya’nın Şaşırtan Dostu

Petekkaya, sosyal medya hesabından paylaştığı yüzleri güldüren karga videolarıyla, hem kargaları bu denli sevdiğini gösterirken hem de kargaların ne kadar vefalı hayvanlar olduğunu hatırlatıyor. Petekkaya paylaştığı bir videosunun altına: ”Karga öyle kolay ele avuca gelmez. Emek harcamak gerek. Becerirsen senden daha çok yaşayacak seni hiç unutmayacak bir karga dostun olacak” diyerek sevgisini dile getiriyor.

https://www.instagram.com/p/CCL_Z5OpCbq/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yarali Anne Kediyi Bebeklerinden Ayirdilar

Üsküdar Belediyesi Yaralı Anne Kediyi Aldı, Yavruları Sokakta Bıraktı!

flamingo

İzmir’in Bayraklı Sahilinde 9 Flamingo Ölü Bulundu