in

Kırmızı Işıktı Bekleyen Aracın Tekerleğine Kedi Girdi

Sivas’ta sürücüsünün kırmızı ışıkta beklediği sırada otomobilin yedek lastik bölümüne giren yavru kedi, hayvansever bir vatandaşın ve itfaiyenin çabasıyla yaklaşık 2 saatte kurtarıldı.

Edinilen bilgilere göre olay, Küçükminare Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde meydana geldi. Hakan Dişsöken’e otomobiliyle kırmızı ışıkta beklediği sırada yavru bir kedi aracın yedek lastiği bölümüne girdi. Durumu fark eden Seyit Ecer sürücüyü uyararak aracı yol kenarına çekmesini istedi. Hayvansever vatandaş Seyit Ecer, yavru kediyi girdiği yerden çıkarmak için uzun süre çabaladı. Çabalar kediyi çıkarmaya yetmeyince Sivas Belediyesi İtfaiye ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleriyle el ele veren Ecer, yavru kediyi girdiği yerden yaklaşık 2 saat sonra çıkarabildi.

Kirmizi Isikti Bekleyen Aracin Tekerlegine Kedi Girdi1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Hayvansever Seyit Ecer, “Yoldan geçiyordum kedi dükkanın önünden arabaya doğru gitti, kediyi görmedi biz de kediyi görünce ağabeyi uyardık. Kedi arabanın altına girdi diye uğraşıyoruz. Ama kediyi çıkaramıyoruz. Ben aracın altına girdim ama kurtaramadım. İtfaiyeyi aradık yarım saate gelecekler, ben girdim ama kurtaramadım” dedi.
İtfaiye ekipleri ile birlikte kediyi kurtaran hayvansever vatandaş Seyit Ecer, ”Ben kurtardım ne yapayım içim hiç el vermedi can yani sonuçta, 1-2 saat sürdü kurtarmamız tekerin arasına girmiş elimi de kesti orası elimi uzattım diğer taraftan kediyi sıkıştığı yerden aldım” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadirliye Hayvan Mezarligi Acildi

Kadirli’ye Hayvan Mezarlığı Açıldı

Hayvan Sahiplenmek Isteyenleri Dolandiriyorlar

Hayvan Sahiplenmek İsteyenleri Dolandırıyorlar