in

Kırmızı Işıkta Geçtiği için Polis Abileri ve Ablaları Tarafından Gözaltına Alınan Köpek Nigel

Kuzey İrlanda’da polis, ‘ciddi öfke sorunları olduğu’, polis memurlarının parmağını ısırdığı ve yayalar için kırmızı ışık yandığı halde karşıdan karşıya geçtiği için çivava cinsi bir köpeği gözaltına aldı.

Kuzey İrlanda polisi sokakta bulduğu bir köpeğin sahibini bulmak için eğlenceli bir Facebook gönderisi paylaştı.

Kuzey İrlanda polisi, İngilizce’de ‘herkesin tanıyıp bilmesi gereken harika kişi’ anlamına gelen Nigel ismini verdiği ve “Harika göründüğü için ona bu ismi verdik” dediği çivava cinsi bir köpeği, ‘ciddi öfke sorunları olduğu’ gerekçesiyle gözaltına aldı.

ofke-sorunu-yasayan-kopek-gozaltina-alindi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Kuzey İrlanda’nın Craigavon şehrinde gerçekleşen olayın ardından polis, çivava cinsi köpeğin sahiplerini bulabilmek için sosyal medyada duyuru yaptı. Duyurunun yapıldığı Facebook paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “Nigel kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmek, kamu düzenin bozan davranışta bulunmak ve görevi başındaki polis memurlarına 2 kez saldırı girişiminde bulunmaktan dolayı gözaltına alındı. Ciddi öfke sorunları var. Normalde onu Polis Departmanı’nın yeni üyesi olarak aramıza almak istedik ancak kendisi kızgın bir minik ve kesinlikle polis karşıtı! Tasması yoktu, ancak Avenue Road yakınlarından geldiğini tahmin ediyoruz. Lütfen sahibini bulun.”

ofke-sorunu-yasayan-kopek-gozaltina-alindi1

Gerçek adı Simba olan köpeği gözaltına alan polis, “Nigel bizimle top oynamak istemedi. O kızgın bir minik, ve kesinlikle polis karşıtı!” şeklinde konuştu. Neyse ki Simba sahiplerine kavuştu ve bu eğlenceli gözaltı sona erdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvan Öldürmeye Giden Bir Avcı Timsahlar Tarafından Yendiöç

Hayvan Öldürmeye Giden Bir Avcı, Timsahlar Tarafından Yendi

Barınağın En Yaşlısı Olduğu için Kimsenin İstemediği Kediciğin Sahiplenme Hikayesi

Barınağın En Yaşlısı Olduğu için Kimsenin İstemediği Kediciğin Sahiplenme Hikayesi