in

Kimyon ve Şeker’i Evinden Alıp Götürdüler

Adana‘da komşusuyla mahkemelik olan Özge Özkan’ın köpek dostları Kimyon ve Şeker, dava sonuçlanınca icra memurları tarafından barınağa götürüldü.

özge-özkan-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Adana‘nın merkez ilçesine bağlı Pınar Mahallesi’ndeki bir apartmanın giriş katına 2 yıl önce Golden cinsi ‘Şeker’ adındaki köpek dostu ile taşınan Özge Özkan, 1 yıl önce de aynı cins ‘Kimyon’u da sahiplendi. Şeker ve Kimyon ile yaşayan Özge Özkan’ın üst komşusu, hayvanların devamlı havladığı ve sağlığını tehlikeye attığı iddiasıyla bir süre önce Cumhuriyet Savcılığı’na şikayet dilekçesi verdi. Bunun üzerine açılan davanın sonuçlanmasının ardından köpeklerin evden uzaklaştırılmasına karar verildi.

‘Kimyon’ ve ‘Şeker’ adlı köpekler, Özge Özkan’ın evde bulunmadığı bir anda polis memuru ile gelen icra memurları tarafından bulundukları yerden alınarak Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı’na götürüldü. Eve geldiğinde köpeklerini bulamayan Özkan, ‘Şeker’ ve ‘Kimyon’un barınağa götürüldüğünü öğrendi.

Bunun üzerine Adana İcra Dairesi’ne başvuran Özkan, köpeklerini yeni adres gösterdiği bir hayvan pansiyonuna götürdü. Özkan, “Benim oturduğum apartmanda başka köpek besleyenler de var. Ancak özellikle benim 2 köpeğim icra memurları tarafından evimden alındı. Hakkımı sonuna kadar arayacağım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedi bakiciligi ingiltere ajanimo 1 1

Kedi Bakıcılığı Yapmaya İngiltere’ye Gitmek İster misiniz?

guluk guluk 1

Hayvanlar için Özgür Dünya Mesajı: Guluk! Guluk!