in

Kimsesiz Kalan Yavru Kediye Annelik Yapan Köpek

Mersin’in Silifke ilçesinde 6 yaşındaki French Bulldog cinsi dişi köpek, insanının çaresiz bir halde bulduğu yavru kediyi emzirerek ona annelik yapıyor.?

Tunç Şimşek (50) yolda aracı ile seyir halinde iken bulduğu çaresiz yavru kediyi sahiplendi. Şahin, köpeğiyle birlikte kediyi evde büyütmeye başladı.

Şahin, ‘Şans’ ismini verdiği yavru kediyi evinde beslediği 6 yaşındaki Fransız French Bulldog cinsi köpeğinin yanına bıraktı. Bir süre sonra köpek yavru kediyi sahiplenerek emzirmeye başladı. Hem emziren ve hem annelik yapan köpek yavru kediyi gezdirip, ağzı ile bazı zaman taşıyarak yattığı yere götürüp sahipleniyor.

Kimsesiz Kalan Yavru Kediye Annelik Yapan Kopek 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Şimşek, gündüzleri iş yerinde akşamları da evinde köpek ve kedisine bakıyor.

Yolda bulduğu kediye bakacaklarını belirten Tunç Şimşek, “Bir gün aracımla seyir halinde iken yolda çaresiz yavru kediyi gördüm. Hemen durdum. Kediyi yoldan alıp eve geldim. İçimden kediyi bırakmak gelmedi. Evimde köpeğim de var. Önceleri nasıl geçinecek diye düşünürken, köpeğin kediye annelik yaptığına şahit oldum. Köpek yavru kediyi emziriyor ve annelik yapıyor. Beraber çok güzel vakit geçiriyorlar” dedi.

Kimsesiz Kalan Yavru Kediye Annelik Yapan Kopek 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

penguen

Ölü Penguenin Midesinden N95 Maske Çıktı

Sokaktaki Canlar Icin Dunyanin Cevresini Iki Kez Kat Edecek Kadar Yol Gittiler

Sokaktaki Canlar İçin Dünyanın Çevresini İki Kez Kat Edecek Kadar Yol Gittiler!