in

Kevin Spacey Kedi Olursa!

Bugüne kadar seri katilden başkana dek varan geniş bir yelpazede sinema sevenlerle buluşan Oscar ödüllü usta oyuncu Kevin Spacey bu kez çıtayı daha da yukarı taşıyor ve yeni filmi Nine Lives’ta bir kedi oluyor!

Kötü bir araba kazasının ardından Mr. Fuzzypants isimli bir kediye dönüşerek ailesini gözü yaşlı bırakan bir babayı canlandıracak olan usta oyuncu, eziyet gibi görünen bu dönüşümü ilk olarak dehşetle karşılasa da zamanla işkolik hayatından kurtulmanın ve ailesiyle arasını düzeltmenin sırrını keşfediyor. Bunu dört ayaklı bir tüy yumağı olarak nasıl başardığı ise filmde saklı! Siyah Giyen Adamlar’ın yönetmeni Barry Sonnenfeld’in yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda Jennifer Garner, Christopher Walken ve Robbie Amell de yer alıyor. Film 5 Ağustos‘ta Amerika’da vizyona girecek, ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

nine-lives-afiş

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Film Tom Brad (Kevin Spacey) adında bir işkoliğin mistik bir pet mağazasından kızına doğum günü için aldığı kedi ile dönerken kaza yapmasını konu alıyor. Kevin Spacey kaza sonucunda kedinin bedenine hapsoluyor ve macera başlıyor. Mr. Fuzzypants isimli bir kediye dönüşen Tom için başta korkunç gibi gözüken bu olay, işkolik hayatından kurtulmanın ve ailesiyle arasını düzeltmenin sırrını keşfetmenin kapısını aralıyor.

Sevimli tüy yumağının değiştirdiği hayatı anlatan Barry Sonnenfeld’in yeni filmi Nine Lives’te Kevin Spacey dışında Jennifer Garner, Malina Weissman, Cheryl Hines, Christopher Walken ve Robbie Amell’de rol alıyor. Nine Lives, 5 Ağustos’ta hayvan severler ile buluşmaya hazırlanıyor, ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

katırları da vururlar ajanimo 2 1

Katırları da Vururlar!

panda ile oynamak ajanimo 1

Yeni İş Arayanlara: Pandalarla Oynamak İster misiniz?