in

Keşan Belediye Başkanı Moloz Dolu Kapları Çöpe Atıp, Yerlerine Mama ve Su Dolu Kaplar Yerleştirdi

EDİRNE’nin Keşan ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, sokak hayvanları için içerisine su ve mama doldurarak sokağa koyduğu kapların boşaltılarak, içine beton molozu doldurulduğunu iddia eden Özen Özkaya’yı (50) ziyaret etti.

Keşan‘da, Yukarı Zaferiye Mahallesi Lale Sokak’ta yaşayan ev kadını Özen Özkaya, sokak hayvanları için içerisine su ve mama doldurarak sokağa koyduğu kapların, bazı komşuları tarafından içi boşaltılarak, beton molozuyla doldurulduğunu iddia etti. Yaşananların haberlerde yer alması da geniş yankı uyandırdı. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Özen Özkaya’yı evinde ziyaret ederek, konuyla ilgili bilgi aldı.
Keşan Belediye Başkanı Moloz Dolu Kapları Çöpe Atıp Yerlerine Mama ve Su Dolu Kaplar Yerleştirdiöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Toplumun sokak hayvanlarına sahip çıkması gerektiğini belirten Helvacıoğlu, “Ziyaretimizin sebebi mama ve su kaplarına moloz dökülmesinden duyduğumuz üzüntü. Komşulara da hak verin. Ortak bir çalışmayla bunu yapalım. Ama kimsenin sokak hayvanlarının kaplarına moloz dökmeye hakkı yok. Biz, sokak hayvanlarına önem veren bir belediyecilik yapacağız. Hayvan dostu bir belediye olacağız. Keşan sokak hayvanlarının bakımı konusunda Türkiye’ye örnek olacak bir yapıya sahip. Bununla ilgili de çalışmalarımızı yapıyoruz. Sokak hayvanlarımıza sahip çıkacağız” dedi.

moloz dolu kaplari cope atti yerlerine mama ve su dolu kaplar yerlestirdi 4528 dhaphoto9

Özen Özkaya da, sokak hayvanlarına sahip çıkılması gerektiğini ifade ederek, “Ben 3 yaşımdan beri hayvan bakıyorum. Şimdiye kadar hiçbir şey olmadı. Herkes sorumluluk sahibi olmalı” diye konuştu.

moloz dolu kaplari cope atti yerlerine mama ve su dolu kaplar yerlestirdi 4528 dhaphoto8
Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, moloz dolu kapları çöpe atarak, yerlerine mama ve su dolu kaplar yerleştirdi.

640xauto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurutluda 2 Bine Yakın Hayvan Fosili Bulunduöç

Kurutlu’da 2 Bine Yakın Hayvan Fosili Bulundu

Sel Suları Nedeniyle Timsahlar Hindistan Sokaklarına Çıktıöç

Sel Suları Nedeniyle Timsahlar Hindistan Sokaklarına Çıktı