Menü

Türkiye'nin Hayvan Haber Sitesi

in ,

Kerem Bürsin ve Köpeği Hector Trafikte Kameralara Yakalandı

‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin başrolü yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin tatlı köpeğiyle trafikte sıkışınca magazincilere yakalandı.

Fox ekranlarının sevilen dizisi ‘Sen Çal Kapımı’ başrol oyuncusu Kerem Bürsin, Terrier cinsi köpeği Hectorious ile birlikte gezerken trafikte magazincilere yakalandı.

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya Köpek Krizi Yaşamışlardı

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya birlikte yaşadıkları zaman boyunca barınaktan iki tatlı köpek sahiplenmişlerdi. Fakat üç buçuk yıllık ilişkilerini 2019 yılında bitirmeye karar verdiklerinde yaşanan köpek krizi sonucunda köpeklerini de ayırma kararı vermişlerdi. Karar sonucunda Serenay Sarıkaya Golden Retriver cinsi olan Orfeus’u sahiplenirken Kerem Bürsin ile Terrier cinsi küçük köpeği Hectorious ile birlikte yaşamaya devam etti. Dizi ve reklam setlerinden her boş vakit bulduğunda zamanını köpeğiyle birlikte geçiren Bürsin, Hector ile çok iyi anlaşıyor.

“Maalesef Köpeklerin Sokağa Atıldığı Bir Toplumda Yaşıyoruz…”

Köpeklerle arasında sıcak bir bağ olan ve onları çok seven Kerem Bürsin, çevrede kötü şartlarda yaşayan köpekleri görünce oldukça üzülüyor. Bu kadar akıllı ve sevecen dostların nasıl olup da sokağa atıldığına anlam veremeyen oyuncu üzüntüsünü şu sözleriyle belli ediyor: “Maalesef köpeklerin sokağa atıldığı bir toplumda yaşıyoruz hala…Bu olayı gerçekten bir şekilde çözmek gerektiğine inanıyorum…” Cins köpeklerin de hediye gibi alınıp sıkılınca sokağa bırakılmasına çok sinirli olan oyuncu Hector ve Orfeus’u da muhtemel ki bu kaderi yaşayarak barınakta hayata tutunmaya çalışırken sahiplenmiş. Ünlü oyuncu bir köpek babası olarak herkese bir hayvan sahiplenmelerini onlardan birisiyle yaşamanın mutluluğuna erişmelerini de öneriyor. Ve devletin de hayvan sahiplenme konusunda yeterli teşvik çalışmaları yapması gerektiğinden bahsediyor.

İşte yakışıklı oyuncunun Hectorious ile birlikte sosyal medyada sevenleriyle buluşturduğu o sevimli görüntüler:

1# Nereye Poz Veriyoruz ?

2# Helloooo !

3# Happy Birthday To Me 🙂

4# Dilimi de Çıkarabilir Miyim?

5# Really …

6# Kardeşim Orfeus <3

7# Keyifli Bir Pazar

8# Hazırım Ben Çıkabiliriz Gezmeye…

sm: Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin sevimli dostuyla birlikte kameralara yakalandı.

Yorum Ekle