in

Kepez Belediye Başkanı Sergiyi Kedi ile Gezdi

Kepez Belediyesi DokumaPark Modern Sanatlar Galerisi, yeni yılın ilk sergisinde üç farklı sanatçının eserlerini sanatseverlerle buluşturdu. Başkan Hakan Tütüncü, sergide açılışın sürpriz konuğu kedi ile gezdi.

Kepez Belediyesinin, DokumaPark Modern Sanatlar Galerisi’nde, yeni yılın ilk sergisi açıldı. DokumaPark Modern Sanatlar Galerisi’nde, ressam ve akademisyen Oğuz Yurttadur’un ‘Yolculuk’, heykel sanatçısı Selin Aral’ın ‘Karın Ağrısı’ ve ressam Mehmet İçöz’ün ‘Günlük’ isimli sergileri, sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Covid -19 salgını tedbirleri alınarak gerçekleştirilen açılışta bir konuşma yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, üç sanatçının kıymetli eserlerinin yer aldığı serginin, Antalyalıları güzel bir estetikle buluşturacağını söyledi.

AW222251 01

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Kepez sanat ve sanatçının yanında”

DokumaPark Modern Sanatlar Galerisi’nin, salgın sürecinde kültür ve sanat etkinliklerini düzenlemede sınırlı şekilde hareket ettiğini aktaran Başkan Tütüncü, “Galerimiz, salgının en zor günlerinde sanatçılarımıza destek olma ve onları sanatseverlerle buluşturma; şehre ihtiyaç duyduğu estetik duyguları sunan bir mekan olarak faaliyetine devam etme konusunda büyük bir titizlik gösterdi” dedi.

“Serginin sürpriz konuğu tekir kedi

Tütüncü, konuşmasından sonra sanatçılarla sergiyi gezerek, eserler hakkında bilgi. DokumaPark’ın sakinlerinden tekir cinsi kedi de açılışın sürpriz konuğu oldu. Kedi, Tütüncü’ye sergiyi gezerken eşlik etti. Serginin açılışına belediye meclis üyeleri, muhtarlar, kamu kurumları ile isvil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve sanatseverler katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardan Adama Havlayan Kopek Gulumsetti

Kardan Adama Havlayan Köpek Gülümsetti

Yasli Kadin Cinayete Kurban Gitti Kedisi Oksuz Kaldi

Yaşlı Kadın Cinayete Kurban Gitti, Kedisi Öksüz Kaldı