in

Kendini Otobüs Terminaline Sahiplendiren Kedi

Sivas’ta soğuktan korunmak için otobüs terminaline kendini sahiplnediren “minnoş” isimli kedi kısa sürede terminalin kedisi oldu.

Sivas‘ta özellikle gece hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesi sokak hayvanlarını da etkiledi. Bir sokak kedisi, soğuk geçen kış günlerinde sıcak kalmak için Yenişehir Mahallesinde bulunan Sivas Şehirler Arası Otobüs Terminalini kendine mesken yaptı.

Kendini Otobüs Terminaline Sahiplendiren Kedi 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Terminal çalışanlarının da benimsediği “minnoş” isimli kedi genelde gün içerisinde terminal dışarısında zaman geçirip gece terminale geliyor. Terminaldeki bekleme koltuklarının üzerinde uyuyor. Terminal personeli tarafından beslenen kedi kısa sürede terminalin maskotu haline geldi. Yolcuların da sempati ile baktığı kedi halinden son derece memnun.

Kendini Otobüs Terminaline Sahiplendiren Kedi 2
Terminal çalışanı Semihcan Egepehlivan, Minnoşun en tatlı misafirleri olduğunu belirterek, “Bu kedi dışarıda kalıyordu. Hava soğuk olduğu için bizde içeri sıcağa aldık. Geceleri baya soğuk oluyor. O da buraya alıştı. Her gün buraya gelip oturuyor. Çok sevimli adını da minnoş koyduk. Yemeğini verip sütünü içiriyoruz. En tatlı misafirimiz şuan” dedi.

Kendini Otobüs Terminaline Sahiplendiren Kedi 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 Metrelik Kuyuya Düşen Yavru Köpek Öldürüldü öç

10 Metrelik Kuyuya Düşen Yavru Köpek Kurtarıldı

Hastane Duvarına Sıkışan Kedi Duyarlı Bir Hasta Yakını Tarafından Fark Edildiöç

Hastane Duvarına Sıkışan Kedi Duyarlı Bir Hasta Yakını Tarafından Fark Edildi