in

Kendini Köpek Zanneden Koyun

Batman’da hayvan pazarından 10 günlükken alınan koyun, köpek gibi davranışlar sergiliyor. Kara kız, bir köpek gibi sahibinin peşinden koşup, eve gelen yabancılara tepki veriyor.

kendini-köpek-zanneden-koyun-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Batman‘da hayvan pazarından 10 günlükken alınan koyunun, köpek gibi davranışlar sergilemesi görenleri hayrete düşürdü.‘Kara kız’ isimli koyun, bir köpek gibi sahibinin peşinden koşup, eve gelen yabancılara tepki veriyor.

Köpekten Tek Farkı Ot Yemesi

Batman’ın Raman Mahallesi’nde ikamet eden Mehdi Gök, hayvan pazarından henüz 10 günlükken aldığı koyunu, köpek gibi davranması için özel bir eğitimden geçirdi. Sahibinin özel eğitimiyle büyüyüp 2,5 aylık olan koyunun köpekten tek farkı ot yemesi.

Koyun Kuaförde Süsleniyor

Sahibinin peşinden dışarı çıkan Kara Kız, günübirlik bayan kuaförüne götürülerek özel bakımı yapılıyor. Kuaförden çıktıktan sonra güzel kokması için sahibiyle birlikte parfümcüye de uğramayı ihmal etmiyor.

Bahçeye Girenlere Tepki Veriyor

Hayvanlara karşı ilgisi olduğu için köpek yerine koyun aldığını belirten Mehdi Gök, “Hayvan pazarına gitmiştim. Bu kuzuyu gördüm orada, ilgimi çekti. Satın alıp eve getirdim onu, kendi ellerimle büyüttüm. Sütünü verip, bakımını yaptım. Hayvanlara karşı ilgim olduğu için, köpek yerine kuzu almayı tercih ettim.

onecıkan

“Küçük Kuzumuz Köpek Gibi Oldu”

Mehdi Gök, kuzusu için “Bana alıştı ve dışarı çıkarttığımda insanların ilgisini çekmeye başladı. Bayan kuaförü olduğum için sürekli kuaföre getirerek bakımını yaptırdım. Dışarı çıktığımda benle beraber gelmeye başladı. Küçük kuzumuz köpek gibi oldu. Evin bahçesinde yabancı insanlar gördüğünde bağırıp bize haber veriyor. Verdiği uyarıda dışarı çıktığımızda bir yabancının bahçede olduğunu görüyorduk.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one cıkan boga

Türkiye’de ve Dünyadaki Boğa Festivallerinde Ölüm, Kavga ve Şiddet…

kedimoda1

Düz Ayakkabı Modası ve Kedi Patisi