in

Kendi Halinde Yaşarken Acımasızca Tekmelenerek Hastanelik Edilen Kedi Maviş

Maviş çok sevildiği sokakta kendi halinde yaşayan bir kediydi. Taa ki acımasız bir insan tarafından tekmeleninceye kadar!

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yaşayan Maviş, mahalleli tarafından bakılıyordu. Yaşının 10’dan fazla olduğu düşünülen Maviş, Ceren Alp ve ailesi ile  4 sene önce tanışıyor. Maviş, Alp ailesinin garajında doğum yapıyor. Yavruların hepsi sahiplendirilirken Maviş de kısırlaştırma ameliyatı oluyor.

mavis 5

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sokağında mutlu mesut yaşayan,soğuk havalarda Alp ailesinin dükkanında kalan Maviş’in huzurlu yaşamı acımasız bir tekme ile bozuldu.

mavis 1

 

Temmuz ayında, aprtman görevlisi Maviş’in sürünerek yürüdüğünü görüyor. Alp ailesi Maviş’i hemen veteriner hekime götürüyor. Yapılan muaynede Maviş’in hem kalçasının hem de bacağının 2 yerden kırıldığı tespit ediliyor. Veteriner hekimin tahminine göre Maviş sert bir tekme yemiş! Zorlu bir ameliyat geçiren Maviş 2 aydır bebekler gibi bakılıyor. Maviş, kalçasından ağır bir ameliyat geçirdiği için bacağının kaynaması bekleniyor. 2 aydır Alp ailesinin evinde kalan Maviş artık sağlığına kavuştu ve yeni ailesini bekliyor. Alp ailesinin kedisi Maviş’i istemiyor hatta bu yüzden mantar hastalığına bile yakalanmış. Bu sebepten şu an ailenin kedisi Ceren Alp’in annesinin evinde misafir.

mavis 4

Maviş ev yaşamına o kadar alışmış ki Alp ailesi onun yeni bir yuvası olmasını çok istiyor. Hatta Maviş’in kendine ait bir minderi ve battaniyesi bile var. Üstelik Maviş’in masraflarının kendileri tarafından karşılanacağını da belirtiyorlar.

mavis 2

Yaşlı Maviş’in yeni yuvası olmak isterseniz 0506 061 32 75 no’lu numarayı arayabiliriniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unlu Dalgic Enzo Mallorcanin Bir Yunus Rehberliginde Kurtardigi Iki Canin Hikayesi

Ünlü Dalgıç Enzo Mallorca’nın, Bir Yunus Rehberliğinde Kurtardığı İki Canın Hikayesi!

papagan

Aynı Anda Küfür Eden 5 Papağan Birbirlerinden Ayrıldı